Rüstemlerde sona doğru

11 Ağustos’ta başlayacak olan Spor Toto 1.Lig için hazırlıklarına devam eden yeşil siyahlılar teknik direktör Taner Taşkın yönetiminde çift idman kondisyon depoluyor.

Sakaryaspor 12.07.2023, 10:09 12.07.2023, 10:12 SporExpres
Rüstemlerde sona doğru

11 Ağustos’ta başlayacak olan Spor Toto 1.Lig için hazırlıklarına devam eden yeşil siyahlılar teknik direktör Taner Taşkın yönetiminde çift idman kondisyon depoluyor. Sabah kondisyon salonunda çalışan temsilcimiz akşamda Sıcak havaya aldırış etmeden yüksek tempo ile saha çalışması yapıyor. Eksiklerini gidermek için çok yoğun bir mesai harcayan yeşil siyahlı futbolcuların performansı teknik direktör Taner Taşkın’ı memnun ediyor.
MORAL YEMEĞİ
Sakaryaspor yönetimi önceki akşam yapılan antrenman sonrasında futbolculara bir mangal partisi organize etti. Rüstemler Tesisleri bahçesinde yapılan yemeğe yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Yeni transferler meşhur ıslama köftenin tadına bakarken başkan Cumhur Genç, tüm futbolcularla yakından ilgilenerek sohbet etti.
TAKIM OLMAK ÖNEMLİ
İyi oyunculardan kurulu bir kadro oluşturmanın dışında takım olmanın da büyük önem taşıdığının altını çizen teknik direktör Taner Taşkın; Çok yoğun bir mesai harcıyoruz. Hem saha çalışması anlamında hemde iyi bir kadro mühendisliği yapabilmek anlamında. Hafta sonu Bolu’da ikinci bir etap başlayacağız. Burada oyun sistemimiz üzerinde çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. ‘’ dedi.


 

Yorumlar (0)