banner212

banner211

Şaban Yıldırım; 'Bizim için garip bir gündü'

Bank Asya 1.

Sakaryaspor 28.01.2012, 13:58
Şaban Yıldırım; 'Bizim için garip bir gündü'
banner218
Bank Asya 1. Lig'de Sakarya Atatürk Stadında oynanan ve misafir ekibin 7-2 üstünlüğü ile sonuçlanan Sakaryaspor-Boluspor maçının ardından her iki takım teknik direktörü de skoru ve takımlarının sahadaki mücadelesini değerlendirdi.


Boluspor Teknik Direktörü Özcan Kızıltan, maçın böyle bir skorla biteceğini tahmin etmediklerini dile getirerek, "Bunu sadece biz değil hiç kimse tahmin etmiyordu. Rakibi yakından tanıdığım için maçın çok zor geçeceğini düşünüyordum. Fakat futbol son derece enteresan bir oyun. Maçın ilk yarısında üst üste bulduğumuz goller maçı farka götürdü. Bugün ki maçta özellikle ofansif olarak iyi bir maç çıkardığımızı düşünüyorum. Bizim için güzel bir oyun oldu. Maçtan önce ki amacımız üst bölgeden kopmamaktı Her hafta adım adım bu hedefe varmak istiyoruz'' diye konuştu.

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
"7-2 bizim için ağır bir skor. Ancak yolumuza devam edeceğiz. Bu ağır skordan bazı dersler çıkarmamız lazım. Takıma olan inancım devam ediyor. Bu maç geride kaldı. Önümüzde oynayacağımız maçlar var onlara bakmak lazım. Bizim açımızdan çok tuhaf bir maç oldu ancak takımıma olan inancımı bu skor kesinlikle sarsmıyor. Her takımın başına gelmeyecek hatalar zinciri bugün maalesef bize denk geldi. Basit hatalar yaptık ve ortaya bu sonuç çıktı. Ancak bunlar futbolda olan şeyler."

Kaynak: CarkHaber.com

banner220
Yorumlar (0)