banner212

banner211

Şaban Yıldırım; Daha iyi olacağız

Sakaryaspor teknik direktörü Şaban Yıldırım, yapılan transferleri ve son haftalarda alınan sonuçları değerlendirdi.

Sakaryaspor 29.01.2020, 19:33 30.01.2020, 01:34 UTKU KAYNAR
Şaban Yıldırım; Daha iyi olacağız
banner218

Sakaryaspor teknik direktörü Şaban Yıldırım, Tuzlaspor maçı hazırlıklarını sürdüren yeşil siyahlıların dün yaptığı çalışmada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Transfer hareketliliği son ana kadar devam edeceğini belirten Şaban Yıldırım; ‘’ Beklenmedik fırsatlar yada bize gelen beklenmedik talepler olabiliyor. Transfer dönemi resmen bitmeden konuşmak erken olur. Burak Cem takıma hazır geldi, Barış ise biraz kaybı var o yüzden biraz zamana ihtiyacı var. Hasan Bilal’inde hazır durumda olduğu biliyoruz. Bir stoper daha alarak transferi noktalamayı düşünüyoruz aslında.’’ Dedi.

TEPKİLERİ DEĞERLENDİRDİ

Sosyal medyada oluşan tepkiler ile ilgili sorular üzerine teknik direktör Şaban Yıldırım, Taraftarımızı şuan bazı şeylerden memnun olmayabilirler. Tabi ben tamamen onlarla aynı görüşte değilim. Bizim aldığımız kararlar dışardan algılandığı gibi kolay olmayabilir. Eleştirilere tamamen anlam verdiğimi söyleyemem. Taraftar benimle aynı fikirde olmak zorunda değil. Takımımız çok sıkıntı dönemler yaşadı. Bu takım kriz dönemini atlattı ve şampiyonluk adayı olarak burada bulunuyor. Belki de küme düşer mi diye düşünenler oldu. Bide bu açıdan bakarsak daha insaflı bir bakış açısı olabilir

banner220
Yorumlar (1)
Hakan meşe 3 yıl önce
Hadi ordan