Şaban Yıldırım, Her Puanın hayati önemi var

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım Bank Asya Ligi'nin her haftasının daha da zor geçeceğini belirterek,''Baktığınız da üst sıralar da olan takımların alt sıralara gelme ihtimali olduğu gibi alttaki takımlarında üst sıralara yükselme ihtimali var.

Sakaryaspor 19.01.2012, 09:47
Şaban Yıldırım, Her Puanın hayati önemi var
Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım Bank Asya Ligi'nin her haftasının daha da zor geçeceğini belirterek,''Baktığınız da üst sıralar da olan takımların alt sıralara gelme ihtimali olduğu gibi alttaki takımlarında üst sıralara yükselme ihtimali var.Bank Asya'da kolay maç yok,her takımın bir hedefi var o nedenle her hafta bir önceki haftadan daha zor oluyor.''dedi.

 
BAŞARININ TEK ŞARTI ÇOK ÇALIŞMAK
Uzunca bir süredir bir arada olan bir takıma sahip olduklarını ve ellerinde ki imkanları en verimli şekilde kullanmaya çalıştıklarını belirten Yıldırım,''Geçtiğimiz hafta Şaban sağ bek oynadı.Onur'uda stopere çektik.Şartlara ve durumlara göre kadromuzu kullanmaya çalışıyoruz.Ligin ilk haftalarından bu yana takımımız her hafta üstüne ekleyerek gidiyor.Devre arası kampı da bizim açımızdan çok iyi geçti,nitekim Giresun maçında da gerek kondisyon gerekse oyun içinde istediklerimizi sahaya yansıtma açısından sahada olumlu sinyaller gördüm.Hep söylüyorum başarının tek şartı çok çalışmak,bizde bunu uyguluyoruz.

 
LİG 17 HAFTA
Giresunspor maçının artık geride kaldığını belirten Yıldırım,''Güngören maçı öncesi üç haftalık bir final haftamızın olduğunu belirtmiştim. Bu üç maçtan 9 puanla ayrılmak bizim açımızdan, çok güzel oldu. Ancak ilk yarı daha yeni bitti.17 tane zorlu karşılaşmamız var.Konsantrasyonumuzu bozmadan hiçbir mazerete sığınmadan hedeflerimizi ulaşmak istiyoruz.Bu mücadele de alınan her puan önemlidir.Özellikle ligin ilk yarısında yediğimiz son dakika golleri ile kaybettiğimiz puanlarda oldu.Ancak başından beri söylediğim bir şey var ben bu takıma inanıyor ve güveniyorum.

Yorumlar (0)