banner212

banner211

SAHADA DÖKÜLDÜK

Sakaryaspor, yaşadığı bütün sıkıntılara 1.Lig’in kapasına dayandığı karşılaşmada sahada hiçbir varlık gösteremedi.

Sakaryaspor 30.05.2019, 12:08 30.05.2019, 17:45 UTKU KAYNAR
SAHADA DÖKÜLDÜK
banner218

Sezona direkt şampiyonluk parolası ile başlamasına rağmen transfer yasağı ve yönetim hataları nedeni ligi beşinci sırada tamamlayarak play-off’a kalan Sakaryaspor yine hayal kırıklığı yarattı. Bursa’da 25 Bin taraftarının önünde Karagümrük ile karşılaşan yeşil siyahlılar, bırakın finali idmandaki çift kale temposundan bile uzaktılar.

SAHADA YOKUZ

Tecrübeli kadrosu ile Karagümrük ilk devrede üst üste bulduğu pozisyonlar ile adeta ikinci yarıda olacaklarının sinyalini verirken kötü futbola rağmen takımından umut kesmeyen Tatangalar desteğini sürdürdü. İkinci yarının hemen başında tribününde tepkisi ile biraz Sakaryaspor’da kıpırdanma yaşanırken Karagümrük bulduğu golle hayalleri adeta başlamadan bitirdi. 1-0’ın ardından bile oyuna ortak olamayan Sakaryaspor’da Dilaver, Ferhat, Zahit ve Berk gibi ileri uç elemanlarının performansı taraftarı çileden çıkardı.

TRİBÜNLER YETMEDİ

Bursa’da 25 Bin kişi ile muhteşem bir atmosfer yapan yeşil siyahlı taraftarların büyük desteğide şampiyonluk için yeterli olmadı. Sakaryaspor TFF 2.Lig’de üst üste oynadığı ikinci finalden eli boş ayrılması taraftarları hayallerini yıkarken özellikle futbolcuların isteksiz ve kötü oyunu kaçan şampiyonluğun üzüntüsünü artırdı.

banner220
Yorumlar (0)