banner212

banner211

Sakarya ARMA'sını istiyor

Başkan İsmail Gürses ve ekibi tarafından göreve gelir gelmez yapılan arma değişikliği rahatsızlık yarattı.

Sakaryaspor 13.08.2016, 14:41 13.08.2016, 17:23
Sakarya ARMA'sını istiyor
banner218

 Başkan İsmail Gürses ve ekibi tarafından göreve gelir gelmez yapılan arma değişikliği rahatsızlık yarattı.


Kongrenin hemen ardından güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvayan Başkan İsmail Gürses'in hamleleri taraftarı heyecanlandırırken apar topar yapılan arma değişikliği  tepki çekti.

Tarihi başarıda imzası var


Sakaryaspor'un tarihinin en büyük başarısı olan Türkiye Kupası Şampiyonluğu'nda dahi kullanılan ve şehrin simgeleri Sakarya nehri ve köprüsününde bulunduğu arma değiştirilerek sadece S.S harflerinden oluşan logonun kullanılması sosyal medyada da tartışma konusu oldu.


Bazı taraftarlar yeni logoyu da beğendiklerini belirtirken bir çok taraftar ise Sakaryaspor yeni sezonda sahaya yeşil siyahlılar ile bütünleşen arması ile çıkması gerektiğini dile getirdiler.


Yeşil Siyahlı bir çok taraftar yönetimin kullandığı S.S harflerinden oluşan logonun ise Sakaryaspor Store Mağazasının logosu olarak kullanılmasının daha uygun olacağı görüşünde birleştiler.
TARİHE GEÇEN TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONLUĞUNDA DA O ARMA VARDI

SAKARYASPOR AVRUPA KUPALARINDA DA O ARMA İLE MÜCADELE ETMİŞTİ.


Yorumlar (2)
İslam arslan 6 yıl önce
Yapmayın S S harfleri kalsın mağazada forma satılsın bayrağı olsun lafım yok ama bir iceriği yok özelde kalsın genelde olmaz köprümüz nehirimiz bize sakaryamızı hatırlatıyor logoyu değiştirmek yanlış
İslam arslan 6 yıl önce
S S logosu konuşmuyor ama köprümüzün olduğu logo konuşuyor SAKARYA yı anlatıyor o logo sadece futbol klübü ile alakalı bir şey değil Bizim gibi gurbette yaşayanlara buram buram SAKARYA yı hatırlatıyor bu güzel şehrin ormanlarını nehirlerini sapanca gölünü karasu longozunu akyazı hendek yaylalarını geyve üzüm kirazını ıslama köftemizi kaybolan patatesimizi kısaca SAKARYAMI zı hatırlatıyor