banner212

banner211

Sakarya'nın sultanları destek bekliyor

Türkiye Kadınlar 1.Voleybol Ligi’nde mücadele eden Sakarya Voleybol Takımı üst üste aldığı galibiyetlerle play-off potasına girmeyi başardı.

Sakaryaspor 15.02.2022, 18:58 UTKU KAYNAR
Sakarya'nın sultanları destek bekliyor
banner218

Türkiye Kadınlar 1.Voleybol Ligi’nde mücadele eden Sakarya Voleybol Takımı üst üste aldığı galibiyetlerle play-off potasına girmeyi başardı. Turuncu Siyahlılar son 9 açında 9 galibiyete imza atarken kulüp başkanı Ömer Bektaş, Sakarya’yı en iyi şekilde temsil eden sultanların yeterince destek görmediğinden yakındı.

Kulüp başkanı Bektaş yaptığı açıklamada ; ‘’Sakarya Bayan Voleybol takımımızın başarısı, Sakarya’da tüm amatör ve profesyonel branşların sporcularının özlem duyduğu başarıların, birlikteliklerin başarısıdır. Sakarya Bayan Voleybol takımı ile olan mücadelemiz bir Spor İnsanı olarak yıllardır Amatör Sporculara verdiğimiz ehemmiyetin ve iyi niyetli yaklaşımların topyekün göstergesidir. Spor İnsanı olarak bu şehirde verdiğimiz emeklere teveccüh göstermeyenler olsa da o teveccühü bir gün herkes gönül rahatlığıyla gösterecektir. Yanımızda olan ve her gün çoğalan Belediye Başkanlarım,  İşletmeler ve STK’lar olduğu sürece, bir boşlukta arayışta olan gençlerimizin rüyasının gerçeğe dönüş hikayesini devam ettireceğiz. Sporun cinsiyeti engeli dili ırkı olmaz Spor bir karakterdir. Spor bir duruştur.

Yorumlar (0)