banner212

banner211

Sakarya'dan Hagi geçti

Kendisi ile fotoğraf çektirme yarışına giren seyircilerden bir ara fırsat bulup ta Hagi ile biraz sohbet etme fırsatını yakaladığımızda Hagi takımından övgüyle bahsetti.

Sakaryaspor 13.07.2013, 12:48
Sakarya'dan Hagi geçti
banner218

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcularından George Hagi şu anda Romanya’da yaşıyor. Bir ara Türkiye’ye gelerek Galatasaray’ı da çalıştıran Hagi Türk futboluna adına yazdırmış önemli futbolculardan biri iken,  Hagi daha sonraları memleketi olan Romanya’ya döndü. Hagi 5 Yıl önce Romanya’da amatör olarak bir futbol kulübü kurdu. Bu kulüp her geçen yıl bir aşama kaydetti ve şu anda Romanya 1. Liginde FC VİİTORUL KONSTANCA Adı ile oynamaya devam ediyor.

 

Kendisi ile fotoğraf çektirme yarışına giren seyircilerden bir ara fırsat bulup ta Hagi ile biraz sohbet etme fırsatını yakaladığımızda Hagi takımından övgüyle bahsetti. Haksız da değil hani. 27 Tane antrenörü olan Fc Viitorul takımında sayısız futbolcu ve 5 kategoride takım varmış. Geçen hafta içerisinde 1. Takımları ile Gençlerbirliği karşılaşmış ve maçı Viitorul 2-0 Kazanmış. Geçen akşamki maçta da 3. Takımını sahaya süren Hagi gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu söyledi. Sakarya’nın önemli spor mağazalarından Muratspor da hayranı olduğu Hagi’ye 54 Numaralı bir Sakaryaspor forması hediye etti.

banner220
Yorumlar (0)