banner212

banner211

Sakaryaspor, 6 Eksikle başladı

Liglerin yeniden başlaması ihtimali üzerine hazırlıklarına başlayan Sakaryaspor, 6 eksikle çalıştı.

Sakaryaspor 05.05.2020, 12:27 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor, 6 Eksikle başladı
banner218

Liglerin yeniden başlaması ihtimali üzerine hazırlıklarına başlayan Sakaryaspor, 6 eksikle çalıştı. Yeşil Siyahlılarda Ahmet Sabri Fener, Alper Tursun, Hamza Özdemir,  Denis Taşkesen, Barış Örücü ve Rıdvan Bingöl ilk çalışmaya katılmadı.

3 FUTBOLCU BUGÜN

Korona virüs sebebi ile alınan önlemler kapsamında şehirler arası ulaşım imkanlarının azalması nedeni ile yeşil siyahlı futbolculardan Ahmet Sabri Fener, araç sorunu nedeni ile ilk gün çalışmasına katılmazken Alper Tursun ve Hamza Özdemir Antalya’dan bugün Sakarya’ya gelecekler.

KARANTİNAYA TAKILDI

Sakaryaspor’un devre arasında Şanlıurfaspor’dan kadrosuna kattığı Rıdvan Bingöl, İstanbul’da ailesi ile yaşadığı apartmanın karantina altına alınması nedeni ile takıma katılmadı. Rıdvan’ın bir hafta sürecek karantina sonrasında Sakarya’ya gelerek takıma katılması bekleniyor.

2 FUTBOLCU ALMANYA’DA

İdmanlara geç katılacaklar arasında Barış Örücü ile Denis Taşkesen’de yer alıyor. Liglere verilen aranın ardından bir süre tesislerde kalan ve daha sonra Almanya’ya ailelerinin yanına giden Barış Örücü ve Denis Taşkesen’in ne zaman döneceği belirsiz. Barış ve Denis’in ilimize dönmesi halinde 14 günlük karantinaya girmesi bekleniyor. Her iki oyuncunun da kısa sürede izin işlemlerini hallederek Sakarya’ya dönmesi bekleniyor

banner220
Yorumlar (0)