banner212

banner211

Sakaryaspor 6 Futbolcu dan haber bekliyor

İç transferde beklemede olan yönetim daha önce anlaşmaya varamadığı 6 oyuncudan haber bekliyor.

Sakaryaspor 06.06.2012, 12:27
Sakaryaspor 6 Futbolcu dan haber bekliyor
banner218
İç transferde beklemede olan yönetim daha önce anlaşmaya varamadığı 6 oyuncudan haber bekliyor. Bu isimlerden Harun, Gazanfer ve Onur önümüzdeki hafta serbest kalacak.

İç transferde sadece 5 oyuncuyla anlaşabilen ve 6 oyuncuyla yollarını ayıran transfer komitesi kalan 6 oyuncudan haber bekliyor. Cüneyt Çelik, Harun Avgın, Onur Demir, Muharrem Efe, Mesut Morgül ve Gazanfer Aydın ile yaptığı görüşmelerden olumsuz sonuç alan yönetim bu isimlere şartlarını sunduktan sonra beklemeye devam ediyor. Mevcut kadrodan önemli isimlerle yolları ayıran Sakaryaspor'da bu oyuncuların takımda kalması gelecek açısından büyük önem taşıyor.

Oyuncular geçmiş alacaklarını ısrarla istemeye devam ediyor. Ancak yönetim kararlı tavrıyla bu alacakların şuan ödenmesinin mümkün olmadığını belirtiyor. İç transferde büyük bir çıkmaza giren yönetimin kalan 6 oyuncuyu elinde tutup tutmayacağı merakla bekleniyor. Alacakları nedeniyle federasyona başvuran oyunculardan Gazanfer ile Harun'un süresi 16 Haziran'da doluyor.

Federasyonda dosyası olan bir başka oyuncu Onur Demir'in ise süresi Haziran ayının sonunda dolacak. 3 futbolcunun alacakları ödenmezse ya da anlaşma sağlanamazsa serbest kalacak.

banner220
Yorumlar (0)