banner212

banner211

Sakaryaspor'a Mobil Gelir

Sakaryaspor yönetimi ekonomik gelir sağlayacak bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Sakaryaspor 23.07.2018, 16:52 23.07.2018, 18:25 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'a Mobil Gelir

Sakaryaspor yönetimi ekonomik gelir sağlayacak bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.Denizbank ile yapılan Fastpay ödeme uygulaması iş birliği ile hem kulübe gelir sağlanacak hem de taraftarlar indirim kazanacak.

Sürekli gelir modelleri üzerinde çalışan Sakaryaspor yönetimi Denizbank ile yaptığı iş birliği sayesinde kulübe önemli bir gelir sağlamayı hedefliyor.  Fastpay isimli mobil uygulama sayesinde bilet ve ürün satacak olan yeşil siyahlılar 50 Bin üyeye ulaşması halinde kulübü büyük ölçüde rahatlatacak bir kazanç elde etmiş olacak.

HEM TARAFTAR HEM KULÜP KAZANACAK

Sakaryaspor yöneticileri Sercan Damar ile Burçin Tekindur, Rüstemler tesislerinde düzenledikleri basın toplantısı ile proje ile ilgili bilgi verdiler. Fastpay uygulamasının indirilmesinin kulübe gelir getireceğini belirten Damar ve Tekindur, “AppStore ve Google Play’den Fastpay uygulamasını indiren Sakaryasporlular, ekibimizin iç sahada oynayacağı müsabakaların biletlerini indirimli alabilecek. Sakaryaspor’un iç saha maçları için bilet satış noktalarına giden taraftarlar, bu uygulamadaki barkodu bilet satış noktalarında okutarak biletleri 5 TL ucuza alacak” dedi.

HEDEF 50 BİN

 Uygulama ücretsiz olduğuna değinen yöneticiler Fastpay uygulamasındaki ilk hedeflerinin 20 Bin olduğunu belirterek 50 Bin rakamlarına ulaşılması halinde Sakaryaspor'a büyük ölçüde nefes aldıracak gelir sağlanacağının altını çizdiler.

Fastpay uygulamasını kullanarak bilet alanlara indirim uygulaması 25 Temmuz Çarşamba günü oynanacak Galatasaray maçı için satılan biletler içinde geçerli olacak.

Yorumlar (0)