banner212

banner211

Sakaryaspor A Takım seçmeleri yapıldı

Sakaryaspor yönetimi transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken bugün gerçekleştirdiği seçme ile genç yetenekleri aradı.

Sakaryaspor 14.07.2018, 23:04 14.07.2018, 23:15 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor A Takım seçmeleri yapıldı

Sakaryaspor yönetimi transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken bugün gerçekleştirdiği seçme ile genç yetenekleri aradı.

Alt yapı seçmelerini hafta içinde gerçekleştiren Sakaryaspor'da A Takım seçmeleri ise bugün yapıldı. Rüstemler Tesislerinde yapılan seçmelere genç oyuncular büyük ilgi gösterdi. Saat 16:00'da başlayan seçmelere 1995-2002 arası doğumlu futbolcular alındı.

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Sportif Direktör Murat Hacıoğlu, Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Aydınlı ve Erkan Sezgin'nin yakından takip ettiği  A Takım seçmelerini sporcu aileleri ve alt yapı hocaları da takip etti.

Rüstemler Tesislerinde yaklaşık 2 saat süren seçmeler sonunda kaç futbolcunun A Takımı seçildiğine dair resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (3)
Ali 4 yıl önce
Ne olursa olsun Antalyaspor Formasıyla Sakaryaspor Seçmeleri Nedir Arkadaş şu amatörlükten çıkın artık
çavuş 4 yıl önce
seçmelere katılım bir hayli fazlaydı, havanında yağışlı olması seçmeleri olumsuz etkiledi içlerinden iyileri seçip tekrar kontrol etseydiler daha iyi olurdu diye tahmin ediyorum, Bal ligi hocalarımızında seçmeleri takip etmesi güzel olan taraf oldu.
fikri kartal 4 yıl önce
Atakım seçmeleri ne zaman açıklanacak bu konuda bilgi almak mümkünmü