Serdivan Hüseyin Ersin stadında oynanan A-2 Ligi maçında Sakaryaspor A-2 Takımı, Denizlispor önünde başarılı olamadı ve 86." />

Sakaryaspor A2- Denizlispor A2: 0-1

Serdivan Hüseyin Ersin stadında oynanan A-2 Ligi maçında Sakaryaspor A-2 Takımı, Denizlispor önünde başarılı olamadı ve 86.

Sakaryaspor 02.11.2012, 18:26
Sakaryaspor A2- Denizlispor A2: 0-1

Serdivan Hüseyin Ersin stadında oynanan A-2 Ligi maçında Sakaryaspor A-2 Takımı, Denizlispor önünde başarılı olamadı ve 86. Dakikada Enes’in golüne engel olamayınca sahadan bir kez daha yenik ayrıldı


DEĞİŞİK KADRO KÖTÜ FUTBOL

Sahaya alışılmışın dışında değişik bir kadro ile çıkan Sakaryaspor A-2 Takımı maçın ilk yarısında sahaya vasat bir futbol koyunca ortaya tatsız tuzsuz bir mücadele yansıdı ve her iki takım da gol pozisyonları üretemedi ilk yarı 0-0 sona erdi. Maçın ikinci yarısında başlayan oyuncu değişiklikleri maçı biraz canlandırdı ve gol pazisyonları doğmaya başladı.

 

Zaman zaman Sakaryaspor ve daha çok Denizlispor atakları gol pozisyonları doğurdu ancak maçın 86. Dakikasında gerilerden gelen Enes müsait bir pozisyonda Denizlispor’u 1-0 Öne geçiren golü kaydetti. Geride kalan dakikalarda başka gol olmayınca maç ta 1-0 Denizlispor A-2 Takımının galibiyeti ile sona erdi.

 

Bu sonuçla ligde 10. Karşılaşmasını yapan Sakaryaspor dün almış olduğu bu yenilgi ile 2 Puanla son sıralardaki yerini korudu. Maçı yöneten Kocaeli Bölgesi hakemleri müsabakanın tamamında başarılı bir yönetim gösterdiler.


HABER:Sırrı ŞANLI


SAHA : Serdivan Hüseyin Ersin Stadı

HAKEMLER : Selim Akman*** Abdüssamet Seçim*** Okan Gül***

SAKARYASPOR A-2 : Kadir** Bilal** Ahmet Demir** Mert** Oğuzhan** Enes** ( Burak** ) Emre Can** ( Uğur** ) Samet** Cihan** Furkan Şamba*** Canberk*** ( Yılmaz** )

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

DENİZLİSPOR A-2 : +Asıl Kaan*** Muharrem** Enes*** ( Murat Dk. 90 ) Muhammet*** Kemal** ( Mahir** ) Ömer** Oğuz Kaan** ( Kadircan*** ) Mustafa*** Anıl** ( Sercan*** ) Mustafa Güngör**

TEKNİK SORUMLU : Namık Kemal Sarıyer

GOL : Dk. 86 Enes ( Denizlispor )

Yorumlar (0)