banner212

banner211

Sakaryaspor A2 Oyuncularını arıyor

Yeni sezonda oluşturulacak A-2 Takımına oyuncu seçmeleri dün Erenler Sentetik çim sahada başladı.

Sakaryaspor 06.07.2012, 17:12
Sakaryaspor A2 Oyuncularını arıyor
banner218
Yeni sezonda oluşturulacak A-2 Takımına oyuncu seçmeleri dün Erenler Sentetik çim sahada başladı. Dün yapılan seçmeler bugün de saat 10.00'da devam etti

SICAK HAVA ETKİLEDİ

Dün Erenler sentetik çim sahada yapılan A-2 seçmelerine çeşitli ilçelerden ve il dışından 1989 ile 1996 Doğumlu sporculardan oluşan 36 futbolcu katıldı. Yapılan çiftkale maçının aşırı sıcak havada oynanmasından etkilenen bazı sporcular fenalaşarak oyunu seçmeyi terk etmek zorunda kaldı. Dün yapılan seçmelere katılan 36 futbolcu bugün de saat 10.00'da yapılacak ikinci seçmelere devam edildi. Bu futbolcuların dışında yeniden katılmak isteyen futbolcular da bu seçmelere katılabilecekler. Seçmelerin önümüzdeki haftalarda da devam edeceği belirtildi.

YAŞLICA VE BÖLÜKBAŞI İZLEDİLER


Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Bölükbaşı ile Futbol Şubesi sorumluları Ömer Bektaş ve Adem Dursun da seçmeleri birlikte izlediler. Teknik Direktör Murat Bölükbaşı da Erenler Sentetik çim sahaya gelerek Gençlik Gelişim Genel Koordinatörü Tamer İlaçan ile birlikte seçmeleri izlediler ve  not tuttular.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)