banner212

banner211

Sakaryaspor A2 Takımı Kadrosu Şekillleniyor

 

Sakaryaspor A2 Takımı, Kazımpaşa Sahası'nda idmanlarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Sakaryaspor 16.08.2012, 12:31
Sakaryaspor A2 Takımı Kadrosu Şekillleniyor
banner218
 

Sakaryaspor A2 Takımı, Kazımpaşa Sahası'nda idmanlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Haftanın iki günü çalışmalarını devam ettiren yeşil-siyahlı takımda kadro gelecek hafta şekillenecek.

Çalışmalar sürüyor

Sakaryaspor A2 Takımı, antrenmanlarına Kazımpaşa Sahası'nda Çarşamba ve Cuma günü yaptığı idmanlarla hazırlıklarını sürdürüyor. Gençlik Geliştirme Sorumlusu Tamler İlaçan ve A2 Takımı Antrenörü İsmail Öz nezaretinde idmanlarını devam ettiren yeşil-siyahlılar bayramdan sonra kadroyu da şekillendirecek. 50'ye yakın sporcunun katıldığı antrenmanlar sonunda antrenörlerinin gözüne girmeyi başaran sporcular, yeni sezonda A2 Takımı'ndda forma giyme şansını yakalayacak.

Kadroyu düzelteceğiz

Gençlik Geliştirme Sorumlusu Tamer İlaçan, uzun zamandır sürdürdükleri çalışmaların sonunda yarın yapılacak son antrenmanın ardından kadroyu şekillendireceklerini söyledi. İlaçan, "A2 Takımı'nın Sakaryaspor için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için ince eleyip sık dokuyoruz. 50'ya yakın sporcuyla yaptığımız çalışmaların sonunda yeni sezonda a2 Takımı'nda yer alacak bir kadroyu oluşturacağız. Bu oyuncularla birlikte bayramdan sonra idmanlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

 

Kaynak:YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)