Sakaryaspor A2'de tat kalmadı 0-2

Serdivan Hüseyin Ensin Stadında Sakaryaspor A-2 Takımı ligdeki son maçında Denizlispor ile karşı karşıya geldi.

Sakaryaspor 03.05.2013, 16:21
Sakaryaspor A2'de tat kalmadı 0-2

Serdivan Hüseyin Ensin Stadında Sakaryaspor A-2 Takımı ligdeki son maçında Denizlispor ile karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısında tutuk bir oyun sergileyen Sakaryaspor A-2 Takımı karşısında Denizlispor 18. Dakikada Sercan’ın golüyle 1-0 öne geçti. Maçın 36. Dakikasında Sakaryaspor bir penaltı atışı kazandı. Atışı kullanan Ahmet Demir penaltı vuruşundan yararlanamadı. Maçın 40. Dakikasında bu defa İbrahim’in golüyle Denizlispor 2-0 Öne geçti ve ilk yarı bu skorla 2-0 Denizlispor’un üstünlüğü ile kapandı.

İKİNCİ YARI

Maçın ikinci yarısında iki takımda da yapılan değişiklikler sonrası zaten olmayan oyunun tadı iyice kaçtı. Oyuncular maç bitse de gitsek havasında oynadılar. İlk yarıda atılan iki gol dışında başka gol olmayınca maç 2-0 Denizlispor’un galibiyeti ile sona erdi.

HABER:Burhan UĞUR

 

STAD : Serdivan Hüseyin Ersin

HAKEMLER : Ceyhun Kömürcü*** Ahmet Göçmen*** Ozan Arıcı***

SAKARYASPOR A-2 : Ahmet** Cihan Yangel** Haluk** Yiğit Göroğlu** Şamil** Mert** Mustafa Kemah*** Enes*** Ahmet Demir** Emrecan*** Onur Sarı** ( Furat** )

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

DENİZLİSPOR A-2 : Ferhat*** Muharrem** Emincan** Mahir*** Ahmet*** İbrahim*** Necmettin** Kadir*** Sercan*** Şevki** Berat***

TEKNİK SORUMLU : Diler Dündar

GOLLER : dK. 18 Sercan Dk. 40 İbrahim ( Denizlispor )

Yorumlar (0)