banner212

banner211

Sakaryaspor adına hiçbir ürün satılmayacak

Sakaryaspor yönetim kurulu üyesi ve Futbol Şube Ömer Bektaş spor mağzalarında Sakaryaspor adına hiçbir ürün sattırmayacaklarını açıkladı.

Sakaryaspor 09.06.2012, 13:43
Sakaryaspor adına hiçbir ürün satılmayacak
banner218
Sakaryaspor yönetim kurulu üyesi ve Futbol Şube Ömer Bektaş spor mağzalarında Sakaryaspor adına hiçbir ürün sattırmayacaklarını açıkladı. İlimizde çeşitli spor mağzalarında Sakaryaspor forması adı altında bu zaman kadar satılan ürenler artık satılamayacak. Bektaş yaptığı açıklamada;" Sakaryaspor  tescilli bir markadır. Sakaryaspor Kulübü hariçinde hiç kimse Sakaryaspor forması ürünü satmayacak. Bunlar hakkında yasal işlem uygulama kararı aldıracağız. Yönetim olarak Sakaryaspor forması ve diğer ürünlerin yapılması konusunda çalışmalarımız var.

Formasından çakmağına kadar Sakaryaspor lisanslı ürünü olarak satılacak. Sakaryaspor Store'nin yanı sıra şehir merkezine ve ilçelere açılacak stantlarla Sakaryaspor ürünleri taraftarımızla buluşacaktır. Bu çalışmalarımıza rağmen forma veya ürün satmaya çalışanlar hakkında yasal işlem başlatıp malları toplatmaya kadar gideceğiz" dedi.

Yorumlar (0)