banner212

banner211

Sakaryaspor-Akhisar Belediye:3-1 (A2)

Sakaryaspor A-2 Takımı evinde konuk ettiği Akhisar Belediye Gençlikspor’u Ahmet’in 2 ve Çağrı’nın taydettiği gollerle 3-1 Yenmeyi başardı.

Sakaryaspor 18.04.2013, 16:59
Sakaryaspor-Akhisar Belediye:3-1 (A2)
banner218

Serdivan Hüseyin Ersin Stadında oynanan A-2 Ligi 2. Klasman grubu maçında Sakaryaspor A-2 Takımı evinde konuk ettiği Akhisar Belediye Gençlikspor’u Ahmet’in 2 ve Çağrı’nın taydettiği gollerle 3-1 Yenmeyi başardı.


SAKARYASPOR A-2’LER DAHA ÜSTÜNDÜ


Maça iyi başlayan Sakaryaspor rakip kalede tehlikeler yaratmaya başladı ama golle buluşması biraz gecikti. Maçın 41. Dakikasında bir Sakaryaspor atağında Aykut topu müsait pozisyonda bulunan Ahmet Demir’in önüne bıraktı Ahmet’in vuruşu A-2’leri 1-0 Öne geçirdi ve ilk yarı bu skorla kapandı. Maçın ikinci yarısında gücünü iyice hissetirmeye başlayan A-2’ler 65. Dakikada Çağrı’nın golüyle farkı ikiye çıkarttılar. Maçın 76. Dakikasında bu defa Haluk’un asistiyle Ahmet Demir kafayı dokundu ve farkı 3’e çıkartan golü kaydetti. 90+2. Dakikada Akhisar Belediye bir penaltı vuruşu kazandı. Atışı kullanan Serkan durumu 3-1 yaptı ve maç ta 3-1 Sakaryaspor’un galibiyeti ile sona erdi.

 

STAD : Serdivan Hüseyin Ersin Stadı

HAKEMLER : Alican Erçelik*** Şener Ulusan*** Erhan Yatla***

SAKARYASPOR A-2 :  Ahmet*** Yiğit Uğur*** Haluk*** Hakkı*** Onur Anıl*** Mert** Aykut*** Çağrı*** Ahmet Demir**** Emrecan*** Onur Sarı**

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİKSPOR : Alican** Emre** Süleyman*** Günay*** Oğuzhan** Rıdvan** Orhan*** Sinan*** Serkan*** Gideon** Adımoysani***

TEKNİK SORUMLU : Cavit Özlen

GOLLER : Dk. 41-76 Ahmet Demir Dk. 65 Çağrı ( Sakaryaspor ) Dk. 90+2 Serkan penaltıdan ( Akhisar Belediye )

 

HABER: BURHAN UĞUR

banner220
Yorumlar (0)