banner212

banner211

Sakaryaspor alt yapısı kime emanet edilecek ?

Sakaryaspor altyapısında yeni oluşum şekillenmeye başladı.

Sakaryaspor 06.06.2012, 12:36
Sakaryaspor alt yapısı kime emanet edilecek ?
banner218
Sakaryaspor altyapısında yeni oluşum şekillenmeye başladı. Genel koordinatörlük için Erol Kolcu ile Tamer İlaçan gündemde. Teknik patron Bölükbaşı, altyapının mevcut antrenör kadrosunda ise İsmail Öz dışında değişikliğin olmasını istemiyor.

Kolcu ve İlaçan

Sakaryaspor altyapısının Büyükşehir Belediyesi'ne geçmesinin ardından gözler oluşturulacak olan altyapı kadrosuna çevrildi. Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile sürekli bir araya gelerek altyapı oluşumu için son rötuşları yapıyor. Bu çalışma kapsamında altyapı genel koordinatörlüğü için ilimizin tecrübeli teknik adamlarından Erol Kolcu ile Tamer İlaçan gündemde. İki isimden hangisinin görev alacağı merakla beklenirken Erol Kolcu'nun bir adım önde olduğu öğrenildi.

Kadro aynı gibi

Altyapı'da antrenör kadrosunda ise pek fazla değişikliğin yapılmayacağı öğrenildi. Teknik Direktör Murat Bölükbaşı altyapıda bulunan hocalardan antrenörlük kariyerlerini içeren özgeçmiş aldı. Bölükbaşı'nın altyapı kadrosu için hazırladığı rapora Toçoğlu'nun nasıl cevap vereceği merakla bekleniyor. Öte yandan belediye kanadından bir ya da iki antrenörün altyapıya getirileceği de konuşuluyor.

Öz yeni oluşumda yok

Sakaryaspor altyapı hocalarından İsmail Öz'ün yeni oluşumda yer almadığı öğrenildi. Murat Bölükbaşı'nın Öz'den antrenörlük geçmişi konusunda herhangi bir bilgi almaması dikkatlerden kaçmadı. Yeni oluşumda Öz'ü istemeyen Bölükbaşı'nın bu isim yerine kimi önereceği merak ediliyor.

 

Kaynak: Yenihaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)