banner212

banner211

Sakaryaspor Amatör Kümede

Sakaryaspor yönetimi önümüzdeki yıl Süper Amatör Ligde mücadele etme kararı aldı.

Sakaryaspor 29.07.2013, 22:50
Sakaryaspor Amatör Kümede
banner218

Gerek vergi gerekse eski transfer borçları nedeni ile zor günler geçiren Sakaryaspor önümüzdeki yıl Süper Amatör Ligde mücadele etme kararı aldı.

 

Yeşil-Siyahlılar Amatör sözleşme imzalayacakları oyuncuları bir süre sonra A Takımda oynatma fırsatını elde edecek.


OYLAMA YAPILDI


3.Lig için hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor’un Süper Amatör Ligde mücadele etmek üzere takım kurma isteği dün kabul edildi. ASKF Başkanı Hüseyin Kama, yardımcısı Kazım Yılmaz, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, yönetici Yavuz Köprülüoğlu ve Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, bugün Sakarya Amatör Evinde Süper Lig kulüplerinin yetkilileri ile buluştu.

 

Yapılan görüşmenin ardından, Sakaryaspor A.Ş. Amatör Futbol takımının Süper Lig’e katılımı oylandı. Kulüplerin çoğunluğu Sakaryaspor’un Süper Amatör Lige girmesini kabul etti ve ardından kura çekiminin ardından Sakaryaspor Süper Amatör A Grubunda yer aldı.banner220
Yorumlar (6)
cevat tatanga 9 yıl önce
Sanki bir yanlışlık var beyler.Önce BAL a düşmek gerekmiyormu.
rıdvan köse 9 yıl önce
bu takımı bu hallere düşürenler utansın amatörde oynayınca ne geçecek ellerine anlamak zor. bu şehirde hiç mi zengin yok
osman başer 9 yıl önce
A grubunda olması gerekiyor. Kur'a da A çıktı B grubu değil.
Nazım KIRDEMİR 9 yıl önce
HAYIRLI OLSUN
Bir Yıl önce Yapılmış olsaydı Şimdi 3. ligde olmayabilirdik.Yönetimi Kutluyorum.
Sinan 9 yıl önce
Arkadaşım neyi anlamıyorsun? Trabzonsporun yaptığını yapacağız işte.Bu takımı bal liginden üçüncü lige bile çıkartabiliriz.Akabinde bankasya falan.Hatta A takım düşse bile onun alternatifide hazır.Mesela trabzondaki duruma bakarsak;Trabzon kanuni,1467 Trabzon takımları trabzonun altyapı takımları.Bu ne demek şimdi daha iyi anlamış olmalısın?
osman başer 9 yıl önce
düzeltme için teşekkür