banner212

banner211

Sakaryaspor AŞ Devri gerçekleşti

Sakaryaspor Kulübü Binasında dün devir teslim için bir araya gelen Başkan Vedat Yaşlıca ve Eski Başkan Erdal Taşkın' başkanlık odasında  A.

Sakaryaspor 26.05.2012, 10:51
Sakaryaspor AŞ Devri gerçekleşti
Sakaryaspor Kulübü Binasında dün devir teslim için bir araya gelen Başkan Vedat Yaşlıca ve Eski Başkan Erdal Taşkın' başkanlık odasında  A.Ş devrini gerçekleştirdi.

 

Adapazarı Belediyesi Nikah Sarayındaki Sakaryaspor Başkanlık odasında bir araya gelen Başkan Vedat Taşlıca ve Eski Başkan Erdal Taşkın usülüne uygun bir şekilde A.Ş  devri yaptı. Sakaryaspor A.Ş'i yeni yönetime devreden Taşkın;"Devir tüzüğe uygun bir şekilde gerçekleşmiştir. Karşılıklı hoşgörüyle birlikte devri yaptık.Fiilen Sakaryaspor'a bir baştımız kalmadı. Fakat görevimiz devam edecek. Nöbet değişikliği yaptık. Çokı iddialı bir çıkış yapmadı bizim gibi başkanımız. Kulübün iyi yerlere gelmesi en büyük temennimiz" dedi. Başkan Vedat Yaşlıca ise;" Sakaryaspor A.Ş devre gerçekleşmiştir. Herkese hayırlı olmasını diliyorum" dedi. A.Ş için imza yetkisi Başkan Vedat Yaşlıca ve yöneticiler Ercüment Şengül ve Burhan Severcan'da olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)