banner212

banner211

Sakaryaspor -Balıkesirspor: 2-3 (A2)

A-2 Liginde Klasman liginde mücadele eden Sakaryaspor A-2 Takımı dün Erenler çim sahada konuk ettiği klasman grubu lideri Balıkesirspor karşısında erken gelen iki golle ne olduğunu şaşırdı.

Sakaryaspor 10.03.2014, 18:53 10.03.2014, 19:58 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor -Balıkesirspor: 2-3 (A2)
banner218
 A-2 Liginde Klasman liginde mücadele eden Sakaryaspor A-2 Takımı dün Erenler çim sahada konuk ettiği klasman grubu lideri Balıkesirspor karşısında erken gelen iki golle ne olduğunu şaşırdı. Daha sonra açılan Sakaryaspor A-2 Takımı iki gol bulmasına rağmen sahadan 3-2 Yenik ayrıldı.


BOZUK ZEMİN FUTBOLU ETKİLEDİ

Erenler çim sahasında oynanan karşılaşmada her iki takım da aşırı yağıştan dolayı ağırlaşan zeminde top kontrolünde zorlandı. Balıkesirspor maçın başında 3. Dakikada Mustafa ve 13. Dakikada Hilmican’ın golleri ile bir anda 2-0 Öne geçti. Maçın 29. Dakikasında Sakaryaspor Haluk’un golü ile biraz olsun ümitlendi ama ikinci yarının hemen başında 46. Dakikada Burak’ın golüyle Balıkesirspor farkı yeniden 2’ye çıkarttı. 51. Dakikada Hasan sakaryaspor’un 2. Golünü kaydetti ancak geride kalan dakikalarda her iki takım da ayakta durmaya çalıştı ve gol olmayınca maç ta 3-2 Lider takımın galibiyeti ile sona erdi.Maçın 80. Dakikasında Balıkesirspor’dan Burak 2. Sarı karttan oyun harici oldu.  Burhan UĞUR

STAD : Erenler çim

HAKEMLER : M. Akif İbrahimoğlu*** H. İbrahim Kızılcan*** Harun Dağdeviren***

SAKARYASPOR A-2 : Ahmet** Yiğit** Ferdi** Mert** Erdem** Çağrı** ( Erhan** Hasan** ( Murat** ) Furat** Hacı Ömer** Enes** ( Cihan** ) Haluk***

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

BALIKESİRSPOR A-2 : Emrullah** Selçik*/** Şerif*** Uğur*** Oğuzhan*** Kartal*** Hilmican*** ( Onur** ) Burak K.K Enes** ( A. Furkan** ) Cihat** ( Muhammet** ) Mustafa*** ( Recep *** )

TEKNİK SORUMLU : Haktan Sivrikaya

GOLLER : Dk. 3 Mustafa Dk. 13 Hilmican Dk. 46 Burak ( Balıkesirspor ) Dk. 29 Haluk Dk. 51 Hasan ( Sakaryaspor )

 

banner220
Yorumlar (0)