Erenler sentetik çim sahada Balıkesirspor ile karşılaşan Sakaryaspor U-18 Takımı sahaya ilk defa ideal kadrosu ile çıktı." />

banner212

banner211

Sakaryaspor-Balıkesirspor:3-2 (U18)

Erenler sentetik çim sahada Balıkesirspor ile karşılaşan Sakaryaspor U-18 Takımı sahaya ilk defa ideal kadrosu ile çıktı.

Sakaryaspor 05.11.2012, 15:15
Sakaryaspor-Balıkesirspor:3-2 (U18)
banner218

Erenler sentetik çim sahada Balıkesirspor ile karşılaşan Sakaryaspor U-18 Takımı sahaya ilk defa ideal kadrosu ile çıktı. Maçın ilk dakikaları genellikle orta alan mücadelesi şeklinde geçerken maçın 20. Dakikasında Balıkesirspor ceza alanı önünde meydana gelen bir pozisyonda Ahmet demir Sakaryaspor’u 1-0 öne geçiren golü attı.

 

Sakaryaspor baskısını arttırdı ama ilk yarı atılan tek golle 1-0 kapandı. Maçın ikinci yarısında ise Sakaryaspor’un yaptığı oyuncu değişikliği takıma yaramadı. Nitekim maçın 69. Dakikasında Nazif ve 78. Dakikada Şerif’in golleri ile Balıkesirspor 2-1 öne geçti. Oyuna ikinci yarıda giren Muhammet 80. Dakikada kaydettiği golle maçı 2-2 Beraberliğe getirdi. Baskıyı arttıran Sakaryaspor 85. Dakikada Kaptan Yılmaz’ın kaydettiği golle 3-2 öne geçti ve giden maç geri geldi.

 

Maçta başka gol olmayınca Sakaryaspor bu galibiyetle puanını 12’ye çıkarmayı başardı.

SAHA : Erenler sentetik çim

HAKEMLER : Suat Güz*** H. Bayram Akar*** Diyar Can***

SAKARYASPOR U-18 : Ahmet** Kemal*** Haluk*** Yiğit Uğur*** Yiğit Göroğlu*** Mert** Mustafa Kemah*** ( Oğuzhan** )  Enes ** Ömer*** ( Muhammet*** ) Yılmaz** Ahmet Demir*** ( Sezer*** )

TEKNİK SORUMLU : Osman Kılıç

BALIKESİRSPOR U-18 : M. Tunay*** Enes** Emre** Erhan*** Şerif** Ahmet *** Umut Koray** Bünyamin** ( Umut** ) Mustafa*** Nazif** ( İlyas** )

TEKNİK SORUMLU : Mehmet Cin

GOLLER : Dk. 20 Ahmet Demir Dk. 80 Muhammet Dk. 85 Yılmaz ( Sakaryaspor ) Dk. 69 Nazif Dk. 78 Şerif ( Balıkesirspor )

 

HABER: SIRRI ŞANLI


 

banner220
Yorumlar (0)