Sakaryaspor- Bandırmaspor :3-0 (A2)

Sakaryaspor A-2 Takımı Sakarya Atatürk Stadında karşılaştığı Bandırmaspor A-2 Takımı karşısında ilk yarıda bulduğu iki ve ikinci yarının 5. Dakikasında bulduğu tek golle maçı 3-0 Galip bitirdi.

Sakaryaspor 16.12.2013, 17:02 16.12.2013, 17:23 SporExpres
Sakaryaspor- Bandırmaspor :3-0 (A2)

 Sakaryaspor A-2 Takımı Sakarya Atatürk Stadında karşılaştığı Bandırmaspor A-2 Takımı karşısında ilk yarıda bulduğu iki ve ikinci yarının 5. Dakikasında bulduğu tek golle maçı 2-0 Galip bitirdi.

İLK YARI VAR İKİNCİ YARI YOK

Sakaryaspor maça iyi başladı. İlerleyen Dakikalarda üst üste gol pozisyonları bulan yeşil-siyahlılar Ahmet ve Yılmaz’la mutlak iki gol pazisyonundan yararlanamadılar. Maçın 27. Dakikasında rakip ceza alanı üzerinde dolaşan topa Enes Şimşek harika vurdu ve takımını 1-0 Öne geçirdi. İlk yarı biterken 44. Dakikada Yılmaz’la fark ikiye çıktı ve ilk yarı bu skorla sona erdi. Maçın ikinci yarısı başlar başlamaz 50. Dakikada bir karambolde Canberk topa sert vurdu, top rakip oyurcuya da çarparak ağlara gitti ve fark üçe çıktı. Maçın 58. Dakikasında Sakaryaspor A-2 Takımından Yılmaz direkt kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Bu dakikalardan sonra Sakaryaspor oyunu geride kabul edince Bandırmaspor canlandı, buna karşı Sakaryaspor’da ilk yarıdaki mücadele ortadan kayboldu. Geride kalan dakikalar can sıkıcı bir hale geldi, başka gol olmadı ve maç Sakaryaspor’un 3-0 Üstünrlüğü ile sona erdi.

STAD : Sakarya Atatürk

HAKEMLER : Tuncer Oflu*** H. İbrahim Kızılcan*** Mehmet Dağdeviren***

SAKARYASPOR A-2 : Uğur*** Erdem** Ferdi** Yiğit Göroğlu*** Ayhan*** Mert** Yılmaz ( K.K ) Erhan** Ahmet** ( Murat** ) Enes*** ( Ömer**) Canberk** ( Furat** )

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

BANDIRMASPOR A-2 : Evren** Yiğit** Hamdi** ( Aygün** ) Sergen*** Bilal** İbrahim** Emre ** Oğuz** ( Arda** ) Ufuk** ( Furkan*** ) Samet** Mahmut Nedim**

TEKNİK SORUMLU : Ömer Faruk Ahlatlı

GOLLER : Dk. 27 Enes Şimşek Dk. 44 Yılmaz Dk. 50 Canberk ( Sakaryaspor ) 

Kaynak: HABER: SIRRI ŞANLI
Yorumlar (0)