Sakaryaspor, Batman Deplasmanından umutlu

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın ve takım antrenörü Erol Kolcu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor 18.09.2013, 18:50
Sakaryaspor, Batman Deplasmanından umutlu

Sakaryaspor Kulübü ligin ilk haftalarında aldığı 2 galibiyetin ardından Düzyurtspor maçında alınan 4-0 mağlubiyetle taraftarı oldukça üzdü.

Önümüzdeki Pazar günü deplasmanda Batman Petrolspor'la karşılacak olan yeşil siyahlı ekip bu maçtan umutlu.

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın ve takım antrenörü Erol Kolcu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Rüstemler Tesislerinde yapılan antrenmanda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Erol Kolcu ve Başkan Aydın Batman deplasmanından umutlu olduklarını belirtti.


Başkan Aydın Batman deplasmanından umutlu olduğunu belirterek,"Elazığ maçından sonrada söylediğim gibi bu benim için bir ölçü değil. Ben bu gençlere güvendiğimi her ortamda söyledim. Bizim hedefimiz zaten ligde kalmak. Düzyurt maçı kesinlikle ölçü değildi. İzmir Balçova'dada biz bu takımı izledik. Puanımızı eze eze aldık. Bunlar sonraki maçlar için ben güveniyorum. Batman deplasmanındanda çok iyi bir neticeyle döneceğimize inanıyorum. Sabredeceğiz bu iş biraz sabır işi. Bu işin sabırdan başka bir ilacı yok sabredeceğiz" dedi.


Takım antrenörü Erol Kolcu Batman maçının zor bir maç olacağını söylerek,"Güzel futbola daha tam olarak ulaşamadık. İlk maçta Elazığ Belediyespor tam olarak toplanamdı. Balçova maçında çocukların savaşarak maçı kazandı. Batman maçına kazanmak için gidiyoruz. Batman takımı çok iyi bir takım yaptı yaklaşık 7-8 tane transfer yaptı. PTT 1. Lig tecrübeli oyuncular aldılar. Takımı güçlü bir takım yaptılar ama bizim ligimizde her takım birbirini yenecek güçte. Savaşan kazanır diyorum. Yolumuz aynı takım olma yolunda ilerlemek istiyoruz biz. Futbolumuzuda ilk 5-6 hafta içinde yerine oturtmaya bakacağız." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)