banner212

banner211

Sakaryaspor, Beşiktaş'tan haber bekliyor

Sezon açılında Galatasaray'ı getiren Sakaryaspor yönetimi bu kez de Beşiktaş'ı getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah Beyazlı kulübün net kararını bugün vermesi bekleniyor.

Sakaryaspor 04.09.2018, 20:22 05.09.2018, 11:14 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor, Beşiktaş'tan haber bekliyor

Sezon açılında Galatasaray'ı getiren Sakaryaspor yönetimi bu kez de Beşiktaş'ı getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah Beyazlı kulübün net kararını yarın vermesi bekleniyor.

Yeni Sakarya Atatürk Stadı'nda Galatasaray ile oynanan hazırlık maçında 500 Bin TL'ye yakın gelir elde eden Sakaryaspor yönetimi Beşiktaş ile bir özel maç yaparak kaynak yaratmak istiyor. Süper Lig ve 1.Lig'de verilen milli takım arası nedeni ile Beşiktaş'a teklifte bulunan yeşil siyahlı yönetim olumlu yanıt gelmesi halinde 12 Eylül Çarşamba günü Sakarya'da özel maç yapmayı planlıyor. Sakaryaspor 15 Eylül'de ise lig maçında deplasmanda Hacettepe ile karşılaşacak.

Pazar günü Altınordu ile hazırlık maçı yapacak olan Beşiktaş'ın Sakaryaspor'a yarın olumlu yada olumsuz bir yanıt vermesi bekleniyor.

Yorumlar (1)
Sakaryalı 4 yıl önce
Saçmalık lig başladı artık ligin ortasında hazırlık maçı olmaz ne kadar geliri olursa olsun.. Futbolcuları yormanın ne alemi ilk haftalarda kaybedeceğimiz 2-3 puanı son haftalarda çok arıyoruz..!! Ki zaten hafta sonu maç burda ve ilk maç stad dolu olur çarşamba günü kimse gelmez o maça zaten gençlerle çıkar Beşiktaş gelir melir de sağlanmaz külliyen zararı olur o maçın bize...