banner212

banner211

Sakaryaspor'da 2 sakat 1 cezalı

Kadro sıkıntısına rağmen şampiyonluk yarışını bırakmayan Sakaryaspor'u sakat ve cezalı oyuncular ile başı dertte

Sakaryaspor 17.03.2019, 21:36 18.03.2019, 10:33 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da 2 sakat 1 cezalı
banner218

Eyüpspor’u 2-0 ile geçerek moral bulan Sakaryaspor’da şampiyonluk yolunda sakat ve cezalı oyunculardan yana yüzü bir türlü gülmüyor. Transfer yasağı nedeni ile devre arasında kadroya takviye yapmayan yeşil siyahlılar Serkan,  Berkay Can ve Ferit’in yokluğunda çıktığı Eyüp karşılaşmasında da 3 fire verdi.

ÖNCE HAKKI SONRA TEVFİK

Kart Cezalısı Serkan Odabaşoğlu ve Berkaycan Demircioğlu’nun yanı sıra adelesinde sakatlığı bulunan Ferit Erişçi’nin forma giyemediği Eyüpspor karşılaşmasının 22’inci dakikasında Hakkı Can Aksu sakatlanarak mücadeleyi yarıda bırakmak zorunda kaldı. Hakkı’nın yerine oyuna dahil olan Tevfik Köse ise ikinci yarının ilk dakikalarında sakatlanarak oyundan çıktı. Tecrübeli oyuncunun arka adalesinde yırtık olduğu ve en az 5-6 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

OĞUZ VE CANBERK

Karşılaşmanın 66’ıncı dakikasında sarı kart gören Oğuz Kocabal cezalı duruma düşerken yeşil siyahlıların en istikrarlı oyuncularından Canberk Özdemir ise karşılaşmanın son bölümlerinde adalesinden sakatlık yaşadı. Müsabakaya devam eden Canberk’in durumunun bugün yapılacak kontroller sonrasında netlik kazanacağı öğrenildi.

Eyüpspor karşılaşmasında iki golle 3 puanı alan Sakaryaspor yaşadığı kadro sıkıntısına rağmen 3 fire vermesi teknik heyeti zora soktu.

banner220
Yorumlar (0)