Sakaryaspor'da 2 sezonda 6 teknik adam

Sakaryaspor 1.Lig’de mücadele ettiği son iki sezon dada 3 farklı hoca ile sezonu tamamlaması dikkat çekti.

Sakaryaspor 07.06.2024, 10:52 07.06.2024, 11:13 SporExpres
Sakaryaspor'da 2 sezonda 6 teknik adam

Sakaryaspor 1.Lig’de mücadele ettiği son iki sezon dada 3 farklı hoca ile sezonu tamamlaması dikkat çekti.

3 HOCA KURALI !

Sakaryaspor, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonu da 3 teknik adam ile tamamlaması dikkat çekti. Geçtiğimiz sezon İlker Püren, Serkan Özbalta ve Taner Taşkın ile çalışan yeşil siyahlılar bu sezon ise Taner Taşkın, Tuncay Şanlı ve Coşkun Demirbakan ile çalıştı.

TABLO AYNI

Geçtiğimiz sezona İlker Püren ile lige başlayan Sakaryaspor, Bodrumspor mağlubiyeti sonrası göreve Serkan Özbaltay’yı getirmişti. İlk devreyi tamamlayan Özbalta ikinci devreye de galibiyet serisi ile başlamasına rağmen ikinci maçının hemen ardından üçte üçlük galibiyet serisine rağmen takımdan gönderilmişti. Özbalta’nın ardından takımın başına Taner Taşkın getirildi. Taşkın yönetimindeki Sakaryaspor sezonu 5’inci sırada bitirmiş play-off ilk maçında Eyüpspor’a elenerek sezonu tamamlamıştı.

YİNE 3 HOCA

Bu sezon ise lige Taner Taşkın yönetiminde başlayan Sakaryaspor, henüz 4.haftada toplanan 4 puanın ardından Taşkın ile yollarını ayırarak göreve Tuncay Şanlı getirildi. Şanlı yönetimin iyi bir grafik yakalayan yeşil siyahlılar ligin ikinci devresinde düşüşe geçerken Tuzlaspor mağlubiyetinin ardından ligin son haftasında takımın başına Coşkun Demirbakan getirildi. Demirbakan yönetiminde Kocaelispor’u mağlup ederek doğrudan finale çıkan temsilcimiz finalde Bodrumspor’a mağlup olarak sezonu tamamladı.

Yorumlar (1)
Üzgün Ümitsiz 1 hafta önce
Aynı 2 sezonda Bodrumspor hep aynı TD ile çalıştı. Ondan sonra "Vay efendim, biz varken Bodrum nasıl çıkarmış mış". Biz de takımını bilen, tanıyan, üç senedir işbaşında olan düzgün bir hocayla, koşan oyunculardan kurulu bir kadroyla çalışsaydık biz de çıkardık.