banner212

banner211

Sakaryaspor da 2 Yönetici ayrıldı

Sakaryaspor Yönetimi önceki akşam yaptığı toplantıda iki ismi yönetim kurulundan düşürme kararı aldı.

Sakaryaspor 12.07.2012, 15:39
Sakaryaspor da 2 Yönetici ayrıldı
banner218
Sakaryaspor Yönetimi önceki akşam yaptığı toplantıda iki ismi yönetim kurulundan düşürme kararı aldı. Ayrıca Karasu grubu ile yönetim arasındaki kopuklukta gözlerden kaçmıyor.

 

Eser ve Arslan düşürüldü

Önetim haftalık toplantısını önceki gün Rüstemler Tesisleri'nde yaptı. Karasu grubu olarak bilinen Kemal Ekşi, Erdal Bıçakçı, Özgür Mert Balcı, İsmail Sivişoğlu gibi isimlerin katılmadığı toplantıda yönetim kendi içinde radikal bir karar aldı. Bugüne kadar yönetim toplantılarına gelmeyen Hüseyin Eser ile bir kez toplantıya katılan Altan Arslan bu nedenle yönetim kurulu üyeliğinden düşürüldü. Vedat Yaşlıca başkanlığında alınan karar iki yöneticiye tebliğ edildi. Ancak yönetimden konuyla ilgili açıklama yapılmadı.

Yönetimde kopukluk

Sakaryaspor Yönetimi'nde kopuklukların olduğu gözlerden kaçmıyor. Özellikle Karasulu yöneticiler Kemal Ekşi, Erdal Bıçakçı, Özgür Mert Balcı ve İsmail Sivişoğlu başta olmak üzere Zeki Çallı gibi isimlerin iyice geri plana çekilmesi ve hiçbir çalışmada aktif rol almaları dikkat çekiyor. Ayrıca Yaşlıca'ya para sözü veren yöneticilerinde hala bu sözlerine yerine getirmemesi aradaki sorunun en büyük nedeni olarak gözleniyor. Yönetim'den uzak duran bu isimlerin istifaları da konuşulmaya devam ediyor.

YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)