banner212

banner211

Sakaryaspor'da Abdulah Ercan kararı kongreyi bekliyor

Başkan adayı İbrahim Nalbant ve ekibi spor kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerden Abdullah Ercan ile bugün bir görüşme gerçekleştirdi.

Sakaryaspor 10.07.2019, 19:48 11.07.2019, 11:58 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da Abdulah Ercan kararı kongreyi bekliyor
banner218

Sakaryaspor’da bugün gerçekleştirilecek olan genel kurul öncesinde dün hareketli saatler yaşandı. Yeşil Siyahlılarda başkan adayı İbrahim Nalbant göreve gelmesi halinde takımı emanet edeceği ismi büyük ölçüde belirledi. Şaban Yıldırım ile yollarını ayırma kararı alan Nalbant ve ekibi spor kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerden Abdullah Ercan ile bugün bir görüşme gerçekleştirdi.


OLUMLU GEÇTİ
U21 Milli takım teknik direktörlüğünü yapan Abdulah Ercan ile görüşen başkan adayı İbrahim nalbant ve  Erkan Sezgin yeni sezon öncesi Sakaryaspor’un hedefleri ve yeni yapılanması hakkında görüş alışverişinde bulundular. Olumlu bir havada gerçekleşen toplantıda Abdullah Ercan’nın Sakaryaspor’da çalışmaya sıcak baktığı ve ekonomik anlamda Sakaryaspor’a yük getirmeyecek bir anlaşmanın söz konusu olduğu öğrenildi. Milli Takım’da uzun yıllar görev alan U17, U19, U21 takımlarını çalıştıran Abdullah Ercan, 2011’de ise Gaziantepspor’da görev aldı. Kısa bir süre önce Menemen Belediyespor’la anlaşan Abdullah Ercan kulüpte yaşanan yönetim belirsizliği nedeniyle bir hafta sonra görevinden ayrıldı.


ERCAN VE DEMİRBAKAN
İbrahim Nalbant’ın bugün yapılacak olan genel kurulda göreve gelmesi durumunda Abdullah Ercan ile anlaşmaya sıcak baktığı iddia edildi. Ercan’nın genç milli takımlarda görev alması nedeni ile alt ligleri yakından takip ediyor olmasının bu kararda etkili olduğu gelen bilgiler arasında. Öte yandan Nalbant ve ekibinin görüşme yaptığı bir diğer önemli isim olan Coşkun Demirbakan seçeneği de hala geçerliliğini koruyor.

Yorumlar (0)