banner212

banner211

Sakaryaspor'da bilet skandalı

Sakaryaspor'un Yeni Sakarya Atatürk Stadı'nda oynadığı karşılaşmalarda giriş kapılarında teslim edilen biletlerin bir şebeke tarafından yeniden satıldığı tespit edildi.

Sakaryaspor 19.02.2019, 20:34 20.02.2019, 16:32 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da bilet skandalı
banner218

Geçtiğimiz hafta sonu Manisaspor ile oynadığı karşılaşmada 8 Bin Bilet satan Sakaryaspor’da satılan bilet ile tribünlerdeki sayının uyuşmaması bir skandalı ortaya çıkardı. Şehir dışından gelen bazı kişilerin kara borsa bilet sattığı tespit edildi.

Sakaryaspor kulüp başkan vekili Cumhur Genç konu ile ilgili yaptığı açıklamada biletsiz girişlerle ilgi yönetim olarak önlem almaya çalıştıklarını fakat son maçlarda farklı bir sıkıntı ile karşı karşıya kaldıklarını belirtti. Genç; İstanbul’dan gelen bazı kişilerin maç giren taraftarların biletlerini içerde görevli gibi davranarak ellerinden aldıklarını ve sonrasından kara borsa olarak yeniden stat çevresinde sattıklarının tespit edilmiş. Emniyete konu ile ilgili bilgi verildi. Bundan sonraki maçlardan hem emniyet hem de biz daha dikkatli bir çalışma yürüteceğiz’’ dedi.

Başkan Vekili Cumhur Genç yaşanan aksaklıklara rağmen lider takımın kendi evinde 20 Bin’den az seyirciye oynamaması lazım şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
Eko54 4 yıl önce
Şehiri havaya sokun afişler asin insanlar macin oldugunu bilsin sadece sosyal medyayla olmuyor.