banner212

banner211

Sakaryaspor da Buğsaş hazırlıkları yarın başlıyor

2 Temmuz'dan buyana hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor'da artık tüm gözler lige çevrildi.

Sakaryaspor 03.09.2012, 16:07
Sakaryaspor da Buğsaş hazırlıkları yarın başlıyor
banner218
2 Temmuz'dan buyana hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor'da artık tüm gözler lige çevrildi. Yeşil-Siyahlılar yarından itibaren Bugsaş provasına başlayacak.

1 güzün izin

Yorucu bir hazırlık dönemi geçiren Sakaryaspor'da artık tüm gözler lige çevrildi. 2 Temmuz'da genç ve tecrübesiz kadroyla sahaya inen yeşil-siyahlı ekibimiz yüksek tempolu dönemi geride bıraktı. Öğrencilerini en iyi şekilde lige hazırlamaya çalışan Teknik Direktör Murat Bölükbaşı zorlu lig maratonunda hedeflerine ulaşacaklarına inanıyor. 2 aylık çalışma sürecinde 12 hazırlık maçı yaparak eksiklerini görme fırsatı bulan Sakaryaspor'da futbolcular bugünü dinlenerek geçirecek.

Bugsaş mesaisi

Spor Toto 2.Lig'in ilk haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Bugsaş'ı ağırlayacak olan Sakaryaspor'da bu maçın hazırlıkları yarın başlayacak. Lig'e iyi bir başlangıç yapmak isteyen yeşil-siyahlılar 5 günlük idman programıyla Bugsaş mesaisini tamamlayacak. Sakaryaspor'da ilk maçta iyileşme sürecinde olan Hakan Toker ve Mesut Morgül'ün yanı sıra A2 Takımı'nda geçen yıl geç lisan çıkartılan ve bu nedenle 1 yılı doldurma süresini bekleyen Levent Küçüker ile Doğan Seçkin forma giymeyecek. Bu iki oyuncudan Levent 8, Doğan ise 4 hafta takımdan uzak kalacak.

Kaynak: Yeni Haber

banner220
Yorumlar (0)