Sakaryaspor'da genel kurul heyecanı

Sakaryaspor’da bugün yapılacak olan olağanüstü genel kurulda yeni başkan ve yönetim kurulu belli olacak.

Sakaryaspor 11.07.2019, 12:23 11.07.2019, 17:55 SporExpres
Sakaryaspor'da genel kurul heyecanı

Sakaryaspor, 2019-2020 sezonu öncesinde bugün yapacağı olağanüstü genel kurul ile başkanını seçecek. İki oturumda başkan seçimini gerçekleştiremeyen yeşil siyahlıların bugün yapılacak üçüncü oturumda başkanını seçmesi bekleniyor. Bugün saat 14:00’de yapılacak kongre öncesinde adaylığını açıklayan tek isim İbrahim Nalbant

ÜÇÜNCÜ KEZ

Geçtiğimiz sezon 2.Lig play-off finalinde Karagümrük’e kaybederek 1.Lig’in kapısından dönen Sakaryaspor’da Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim olağanüstü genel kurul kararı almıştı. 7 Haziran’da yapılan ilk oturum çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmiş 23 Haziran’da yapılan ikinci oturumda ise iki liste çıkmasına rağmen açık oylama tartışmaları nedeni ile genel kurul tatsız olaylarla yarıda kalmıştı. Divan başkanı Muammer Güneş’in açık oylama kaosuna sürüklediği genel kurulun üçüncü oturumu bugün gerçekleştirilecek.

TEK ADAY VAR

Yeni sezon öncesinde rakipler çoktan yeni sezon planlamalarına başlarken Sakaryaspor genel kurulu bugün üçüncü oturumda başkanını seçebilmek için toplanacak. Rüstemler Tesisleri’nde yapılacak olan genel kurul saat 14:00’de başlayacak. İkinci oturumda başkan adayı olan Cumhur Genç’in aday olmayacağını açıkladığı genel kurulda başkan adayı İbrahim Nalbant’ın tek liste olarak seçime girmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)