banner212

banner211

Sakaryaspor'da iç transfer harekatı

Sakaryaspor’da yönetim iç transferde sözleşme yenileme operasyonu başlattı. Yeşil Siyahlı yönetim bu sezon sözleşmesi bitecek olan oyuncularla görüşme sağlayarak önümüzdeki gelmesi muhtemel transfer yasağı öncesinde önlem olmak için düğmeye bastı.

Sakaryaspor 10.06.2020, 15:40 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da iç transfer harekatı
banner218

Sakaryaspor’da yönetim iç transferde sözleşme yenileme operasyonu başlattı. Yeşil Siyahlı yönetim bu sezon sözleşmesi bitecek olan oyuncularla görüşme sağlayarak önümüzdeki gelmesi muhtemel transfer yasağı öncesinde önlem olmak için düğmeye bastı. Serkan Odabaşoğlu ile sözleşme yenileyen yönetimin, sözleşmeleri sona erecek olan isimlerden Abdülaziz Solmaz, Berk İsmail Ünsal, Oğuz Çalışkan, Berkaycan Değirmencioğlu, Ümit Yasin ile masaya oturması bekleniyor.

İLK İMZA SERKAN’DAN

TFF 2.Lig’in kalan bölümünde şampiyonluk mücadelesini sürdürecek olan Sakaryaspor, yeni sezon öncesinde kadro yapılanması ile ilgili önemli adımlar atmak için çalışmalara başladı. Yeşil Siyahlı yönetim bu kapsamda dün ilk olarak 2 sezon önce Fatih Karagümrükspor’dan transfer edilen Serkan Odabaşoğlu ile sözleşme yeniledi. Kulüpten konu ile ilgili yapılan açıklamada ; ‘’Futbolcumuz Serkan Odabaşoğlu'nun sözleşmesi, yapılan görüşmeler neticesinde iyileştirilerek 2 yıl uzatılmıştır’’ ifadeleri kullanıldı.

25 Yaşındaki futbolcu yeşil siyahlı forma ile 2 sezonda toplam 55 maçta forma giydi ve 3 gol kaydetti.

SIRADA KAPTAN VAR

Sakaryaspor’da iç transfer harekatı çerçevesinde gündemin en önemli isimlerinden biride takımın başarılı kalecisi Oğuz Çalışkan. Yönetim şampiyonluk gelse de gelmese de iki sezondan takımın kalesini başarı ile koruyan tecrübeli eldiveni mutlaka takımda tutmak istiyor. Takımın en istikrarlı oyuncuları arasında yer alan Çalışkan iki sezonda 66 maçta forma giydi. Takım kaptanı da olan tecrübeli eldiven yeşil siyahlı taraftarında en çok sevdiği isimlerden.

SAVUNMANIN AMİRALLERİ

Yönetimin 1.Lig ve 2.Lig formüllerinin her ikisinde de yer alan isimler arasında Berkaycan Değirmencioğlu ve Ümit Yasin Arslan geliyor. Yeşil Siyahlı temsilcimizin savunmasında gösterdiği performansın yanı sıra iki sezondur sergiledikleri uyumla dikkat çeken iki oyuncunun sözleşmesi bu sezon sona eriyor. Cumhur Genç başkanlığındaki yönetim bu iki oyuncunu her formül dahilinde takımda tutmakta kararlı.

GOLCÜ KALACAK MI ?

Yeşil Siyahlı taraftarların en çok merak ettiği konulardan biride 2 sezondur takımın gol yükünü çeken Berk İsmail Ünsal’ın önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağı. Sezon başında sözleşme uzatma sürecinde eski yönetimle sorunlar yaşayan golcünün yeni sezon öncesi imza atıp atmayacağı merakla bekleniyor. Berk İsmail Ünsal geçtiğimiz sezon 34 maçta 15 bu sezon ise yaşadığı sakatlığa rağmen 23 maçta 15 gol kaydetmişti.

banner220
Yorumlar (0)