banner212

banner211

Sakaryaspor da Kongre Hareketliliği başladı

Sakaryaspor'da 7 Mayıs'ta yapılacak Olağan kongreye 3 gün kala hareketli saatler yaşanmaya başladı.

Sakaryaspor 04.05.2012, 09:00
Sakaryaspor da Kongre Hareketliliği başladı
banner218
Sakaryaspor'da 7 Mayıs'ta yapılacak Olağan kongreye 3 gün kala hareketli saatler yaşanmaya başladı. Vedat Yaşlıca dışında hiçbir adayın bulunmadığı kongre öncesinde kulislerde ise çalışmalar hız kazandı.

Yaşlıca'dan yoğun mesai

7 Mayıs'ta yapılacak Olağan Kongre öncesinde başkan adaylığını açıklayan Vedat Yaşlıca yönetimini oluşturmak için girişimlerini hızlandırdı. Ekibinde yer vermeyi düşündüğü isimlerle görüşmelerini hızlandıran Yaşlıca, yönetimini 7 Mayıs'ta ilk kongre yapılacak gibi şekillendiriyor. Bir çok isimle görüşerek güçlü bir oluşum yapmayı hedefleyen Yaşlıca 3 günlük süre içerisinde yönetimini hazır hale getirerek kongreye yönetimi ile birlikte çıkarma yapmayı amaçlıyor.

Çoğunluk sağlanacak mı?

Vedat Yaşlıca dışında şu ana kadar hiçbir ismin başkan adaylığı konusunda açıklamama yapmadığı Sakaryaspor'da kulis çalışmaları ise hızla devam ediyor. Sermet Şükür ve Erdinç Şehit'in kulislerde başta Yavuz Köprülüoğlu olmak üzere bir çok isme başkanlık önerdiği öğrenildi. 7 Mayıs'ta ilk kongrenin yapılabilmesi için 400 üyenin yarısı olan 200 sayısına ulaşılması gerekiyor. Bu sayıya ulaşmanın zor gözüktüğü Sakaryaspor'un ikinci kongresi ise çoğunluk aranmaksızın 14 Mayıs'ta Adapazarı Nikah Sarayı'nda 16.00'da yapılacak.

Kaynak: Yeni Haber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)