banner212

banner211

Sakaryaspor da Lig bitmeden kongre yok!

Camia olağan genel kurulun Mayıs'ın ilk haftasında yapılmasını isterken yönetim işi ağırdan alıyor.

Sakaryaspor 12.04.2012, 12:52
Sakaryaspor da Lig bitmeden kongre yok!
banner218
Camia olağan genel kurulun Mayıs'ın ilk haftasında yapılmasını isterken yönetim işi ağırdan alıyor. Edinilen bilgilere göre yönetim kongre kararı için sezonun bitmesini bekliyor. Bu tabloda genel kurulun Haziran ayına sarkacağa benziyor.

İnat ediyorlar

Sakaryaspor'da yönetim inatla kongre tarihini belirlemiyor. Takımın küme düşmesinde en büyük pay sahibi olan Erdal Taşkın ve ekibinin izlediği yol kafalarda soru işareti bırakıyor. Uzun süredir istifaya çağrılan yönetim gelen tepkileri umursamıyor. Erdal Taşkın ve Sermet Şükür ikilisinin nasıl bir hesap içerisinde olduğu merak ediliyor. Sezon sonu Camia olağan genel kurulun en geç Mayıs'ın ikinci haftasında yapılmasını istiyor. Fakat edinilen bilgilere göre yönetim genel kurul için sezonun bitmesini bekliyor. TFF 1.Lig'de sezon 13 Mayıs'ta sona erecek. Yönetim ligin bitmesinin ardından kongreye giderse genel kurul toplantısının Haziran ayına sarkma olasılığı bir hayli yüksek.

Zarar verir

Olağan genel kurul Sakaryaspor'un geleceği açısından büyük önem taşıyor. Transferin kapalı olduğu Sakaryaspor'da kongrenin geç yapılması kulübün aleyhine olacak. Kulübe talip olacak olan isimler özellikle serbest kalacak olan futbolcuları takımda tutma konusunda sıkıntı yaşayacak. Neyin peşindeler Göreve geldikleri günden itibaren söyledikleri ile yaptıkları arasında sürekli çelişki olan yönetimin bu süreçte yaptığı bazı davranışlar dikkatlerden kaçmıyor. Sermet Şükür'ün yönetim içinden bir başkan adayı belirlemeye çalışmasının yanı sıra Fİ-Yapı ile yapılan görüşmeler "Yönetimin bırakmaya niyeti yok" yorumlarını beraberinde getiriyor.

Yorumlar (0)