banner212

banner211

Sakaryaspor da transfer için Hakan Şükür Devrede

Hakan Şükür transferin açılması için artık tam anlamıyla devreye girdi

Yönetim, transfere engel olan tüm dosyaları ayrıntılarıyla Hakan Şükür'e gönderdi.

Sakaryaspor 19.01.2012, 10:23
Sakaryaspor da transfer için Hakan Şükür Devrede
banner218
Hakan Şükür transferin açılması için artık tam anlamıyla devreye girdi

Yönetim, transfere engel olan tüm dosyaları ayrıntılarıyla Hakan Şükür'e gönderdi. Dosyaları incelemeye alan Şükür, bugünden itibaren tek tek oyuncularla görüşmeye başlayacak. Dosyalar Şükür'de Sakaryaspor'da transferin açılması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sıcak gelişmelerin yaşandığı Sakaryaspor'da yönetim milli futbolcu ve AKP Milletvekili Hakan Şükür'e transfere engel olan dosyaların tüm ayrıntılarını mail yoluyla ulaştırdı. Giresunspor maçı sonrası Hakan Şükür ile Trabzon'da da bir araya gelen Başkan Erdal Taşkın transfer konusunda son bilgileri paylaşmıştı. Ayrıca Şükür ile Taşkın'ın hafta başında Türkiye Futbol Federasyonu'nu ziyaret ederek bu konuda görüşme yaptığı biliniyor. Tek tek görüşecek Transferin açılması için artık tam anlamıyla devreye giren Hakan Şükür, yönetimden aldığı dosyaları inceleyerek hangi futbolcuya ne kadar borcun olduğu konusunda bilgi edinmeye başladı.

Bu doğrultuda birçok futbolcuyla temasa geçecek olan Şükür, sorunlu dosyaları çözmeye çalışacak. Babası Sermet Şükür'ün yönetimde olması nedeniyle Sakaryaspor'da aktif rol almaya başlayan Hakan Şükür'ün transferin açılmasına büyük katkı sağlaması bekleniyor.

 

Transfere geçici çözüm önerisi

 

Federasyonla yapılan temaslarda transfer sorununun kökten halledilememesi durumunda geçici çözümle açılmaya çalışıldığı da konuşuluyor. Federasyondan bu konuda esneklik bekleyen yönetiminin yetkililere 3 ya da 4 transferden fazla takıma takviye yapılmayacağını taahhüt ettiği gelen haberler arasında yer alıyor. Yaşanan bu gelişmelerde trnafserin hangi yoldan açılacağı merakla beklenemeye devam ediyor.

Yorumlar (0)