banner212

banner211

Sakaryaspor'dan TELEFERİK Paylaşımı

Sakaryaspor'dan Teleferik Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul'a forma hediyesi

Sakaryaspor 02.12.2019, 11:49 02.12.2019, 12:50 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'dan TELEFERİK Paylaşımı
banner218

Sakaryaspor yönetimi, Sapanca'da yapılacak eden teleferik projesinin yüklenici firması Teleferik Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul'a forma hediye etti.

DESTEK AÇIKLAMASI

Sapanca Belediyesi ile Bursa Teleferik A.Ş. ve Teleferik Holding A.Ş. iş ortaklığı kapsamında yapımı devam eden teleferik projesine Sakaryaspor camiasından tam destek geldi. Sakaryaspor Genel Sekreteri Sercan Damar, Teleferik Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul ile görüşerek şehrin tanıtım ve ekonomisine büyük katkısı olacağına inandıkları Sapanca Teleferik projesini desteklediklerini belirtti.

Görüşmede Cumbul ise, Teleferik Holding olarak turizm kadar spora da katkı yapmaya devam edeceklerini ve teleferik projesinin Sakaryaspor gibi şehrin simgelerinden biri olacağını söyledi. Görüşme sonunda ise Sercan Damar, İlker Cumbul’a arkasında ismi ve soyadının yazılı olduğu Sakaryaspor formasını hediye etti.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi.

''Sakarya Tenis kulübü adına üst üste 6 kez Türkiye şampiyonu olan, eşi Hande Mergel Cumbul’un ödül törenin katılmak üzere şehrimize gelen Teleferik Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul ile Sapanca ilçemize yapmakta oldukları Sapanca Teleferik ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Sapanca Teleferik ile Sakaryaspor'umuzun uzun yıllar boyunca yan yana olabileceği ve kalıcı gelir sağlayabileceğimiz anlaşma zeminini oluşturan Sayın İlker Cumbul’a spora verdikleri destekler için teşekkür ederiz.''

Sapanca’da hayata geçirilmesi düşünülen Teleferik Projesi büyük tartışmalara neden olmuş, vatandaşların projeye karşı yaptığı eylemlerde istenmeyen olaylar yaşanmıştı.

banner220
Yorumlar (0)