Sakaryaspor Disipline sevk edildi.

Sakarayspor yönetimi ve yeşil siyahlı taraftarlar Altay karşılaşmasındaki tartışmalı kararlar nedeni ile VAR kayıtlarının açıklanmasını isteyerek TFF’ye tepki göstermişti. Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu yeşil siyahlı kulübü ve başkan Cumhur Genç'i disipline sevk etti.

Sakaryaspor 05.04.2023, 15:51 05.04.2023, 16:11 SporExpres
Sakaryaspor Disipline sevk edildi.

Sakarayspor yönetimi ve yeşil siyahlı taraftarlar Altay karşılaşmasındaki tartışmalı kararlar nedeni ile VAR kayıtlarının açıklanmasını isteyerek TFF’ye tepki göstermişti. Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu yeşil siyahlı kulübü  ve başkan Cumhur Genç'i disipline sevk etti. Konu ile ilgili ceza gelip gelmeyeceği yarın yapılacak PFDK toplantısında belli olacak

İŞ TE O KARAR

1- SAKARYASPOR A.Ş. Kulübü’nün 03.04.2023 tarihinde oynanan ALTAY-SAKARYASPOR A.Ş. Spor Toto 1. Lig müsabakası sonrası kulüp sosyal medya hesabında yayınlanan açıklamalar suretiyle hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamalar ” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

SAKARYASPOR A.Ş. Kulübü Başkanı CUMHUR GENÇ’in aynı müsabaka sonrası kulüp sosyal medya hesabında yayınlanan açıklamalar suretiyle hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamalar ” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Yorumlar (1)
Abdurrahim Tan 1 yıl önce
Daha önce dediğim gibi piru pak TFF yi ve mhk yı eleştirmenin sonu bu. Sn yöneticilere naçizane tavsiyem: kavga edeceksen rakibinin postu para etmeli ki kavgaya değsin. Bu adamların sırtı, karnı, kıçı, başı belli değil. Bunlar yaptığı herşeyi doğru görür, elestirenleri de işte böyle kanunun arkasına sığınarak yıldırma ya çalışır. Ya onlar gibi ....... Olacaksınız, yada bu kavgaya girmeyecek siniz. Bunları kimse yola getiremedi, siz hiç getiremez siniz.