Sakaryaspor Dorukkaya'da

Sakaryaspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci etap çalışmaları için Dorukkaya'ya gitti Kulüp başkanı Aydın: "Gençlerimiz formanın hakkını verirse bu işi başarırız"

Sakaryaspor 11.08.2013, 19:50
Sakaryaspor Dorukkaya'da

Sabah saatlerinde Rüstemler Tesisleri'nde toplanan futbolcular, teknik direktör Erol Kolcu'nun liderliğinde kamp çalışmaları için Bolu'ya hareket etti.

Kulüp başkanı Selahattin Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamp çalışmalarının son derece verimli geçeceğini anlattı.

Bolu'daki kampın yaklaşık 9 gün süreceğini belirten Aydın, "İlk çalışmalardan biz de teknik ekibimiz de çok memnuk kalmıştı. İkinci etap çalışmalaramız da yoğun bir hazırlık maçı dönemi geçireceğiz" şeklinde konuştu.

"Yeni sezon hazırlıkları gayet iyi gidiyor" diyen Aydın, sözlerini şöyle tamamladı:

"Gençlerimiz formanın hakkını verirse bu işi başarırız. Çok genç bir takımız. Oyuncularımız çok çalışıyor gerçekten. Sadece tecrübe konusunda biraz eksiğimiz var. İnşallah çok çalışıp, çok maç yapıp bu eksikliği de giderecektir arkadaşlarımız. Her gün çalışıp, üstüne koymaya çalışıyoruz.

1 Eylül'de de ligler başlıyor artık. İlk maçımızı evimizde oynayacağız. İnşallah iyi bir başlangıç yaparız. Bu şekilde sezonun geneline yayıp başarılı olmak arzusu içindeyiz. İnşallah dilediğimiz gibi geçer."

Yorumlar (0)