banner212

banner211

Sakaryaspor -Eskişehirspor: 2-0 (A2)

Erenler çim sahada oynanan A-2 Ligi klasman grubu karşılaşmasında Sakaryaspor A-2 Takımı ilk yarıda attığı iki golle Eskişehirspor’u 2-0 Mağlup etti.

Sakaryaspor 24.03.2014, 17:22 24.03.2014, 17:37 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor -Eskişehirspor: 2-0 (A2)
banner218

 Erenler çim sahada oynanan A-2 Ligi klasman grubu karşılaşmasında Sakaryaspor A-2 Takımı ilk yarıda attığı iki golle Eskişehirspor’u 2-0 Mağlup etti.


Eskişehirspor’un maçın oynanacağı sahada oynamak istemediğin8i belirtmesi üzerine maç 12 Dakika geç başladı. Takımlardan yazı isteyen hakeme istenen yazılar ulaştıktan sonra Eskişehirspor çim sahaya çıktı ve maç başladı. Maçın 25. Dakikasında Hasan Sakaryaspor’u 1-0 Öne geçirdi. 36. Dakikada Bertul ceza alanı içerisinde düşürüldü. Maçın hakemi tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi. Atışı Okan kullandı ama kaleci Ahmet bu atışı kurtardı ve Eskişehirspor bir golden oldu. Maçın 43. Dakikasında Sakaryaspor Eskişehir ceza alanı eçirisinden bir endirekt serbest vuruş kullandı. Enes’in kaleye gönderdiği topu kaleci Mehmet çeldi ama yetişen Yiğit topu kafa ile ağlara gönderdi ve ilk yarı bu gollerle 2-0 Sona erdi. Maçan ikinci yarısında kalite düşerken, taraflar gol pozisyonlarında zorluk çektiler ve maç ta ilk yarıda atılan iki golle 2-0 sakaryaspor A-2 Takımının üstünlüğü ile sona erdi.

STAD : Erenler Çim

HAKEMLER : Ömer Tolga Güldibi*** Mustafa Kınık*** Oğuz Akyüz***

SAKARYASPOR A.Ş : Ahmet** Yiğit*** Ferdi** Mert*** Erdem*** Erhan Tatlıdil*** Hasan***( Murat** )  Furat*** ( Cihan** ) Yılmaz*** ( Ahmet Ermiş** )  Enes*** ( Ömer** ) Haluk***

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

ESKİŞEHİRSPOR : Mehmet*** Deniz** Murat** Erdin*** Tamer**( Orhan** )  Fatih** ( Göktürk*** ) Okan*** H. Hüseyin** Bertul*** M. Erkut**( Aykut*** )  Nurullah** ( Bekir** )

TEKNİK SORUMLU : Kamuran Yavuz

GOLLER : Dk. 25 Hasan Dk. 43 Yiğit ( Sakaryaspor )

Kaynak: HABER: SIRRI ŞANLI
banner220
Yorumlar (0)