A-2 ligi 2." />

Sakaryaspor-Eskişehirspor.2-2 (A2)

A-2 ligi 2.

Sakaryaspor 02.02.2013, 11:37
Sakaryaspor-Eskişehirspor.2-2 (A2)

A-2 ligi 2. Klasman grubu maçında Erenler çim sahada Eskişehirspor’la karşılaşan Sakaryaspor a-2 Takımı ilk yarısın 2-0 Önde kapamasına rağmen ikinci yarıda savunmasında yapılan hatalar sonucu maçı 2-2 Berabere tamamlayabildi.


İKİ YARIDA İKİŞER GOL SKORU BELİRLEDİ

Maçın ilk yarısında Eskişehirspor oyunu sahanın enine yaymaya çalıştığı dakikalarda kontra ataklarla ileriye çıkan Sakaryaspor maçın 32. Dakikasında Ahmet’in ve 37. Dakikada Aykut’un golleri ile 2-0 Öne geçti. İlk yarı bu skorla kapandı. Maçın ikinci yarısında ise karşılıklı ataklar vardı. Eskişehirspor zaman zaman daha baskılı oynarken Sakaryaspor da net üç gol pozisyonundan yararlanamadı. 62. Dakikada Durmuş Eskişehirspor’un ilk golünü kaydetti.  Maçın 76. Dakikasında Sakaryaspor’dan Mert ikinci sarı karttan kırmızı görerek oyun dışında kaldı. 83.  Dakikada Enes ceza alanında müsait pozisyonda şut atacağı yerde rakibe kaptırınca dönen top Sakaryaspor kalesine Eskişehirspor’un ikinci golü olarak geldi. Bu dakikada uzun bir topa kafayla müdahale eden Aytaç topu Sakaryaspor filelerine yolladı 2-2 Maçın  geride kalan dakikalarında başka gol olmadı ve maç her iki yarıda karşılıklı atılan ikişer golle 2-2 Sona erdi.

SAHA : Erenler Çim saha

HAKEMLER : Alican Erçelik** Doğukan Durdağ*** Turgut Özkasapoğlu**

SAKARYASPOR A-2 :  Özal** Cihan** Haluk*** Yiğit Göroğlu*** Onur Anıl*** Enes** ( Yiğit Uğur Dk.89 ) Aykut*** Mert ( K.K ) Ahmet*** Emre Can** Onur Sarı** ( Ömer** )

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

ESKİŞEHİRSPOR A-2 : Sinan** Şenol** Gökhan Köseoğlu *** Sezgin** Aytaç*** Gökhan Sürücü** M. Erkut** O. Durmuş*** ( Erdin*** ) N. Fatih** Furkan** ( Fatih*** ) M. Serdar**

TEKNİK SORUMLU : Orhan Türkmengil

GOLLER : Dk. 32 Ahmet Dk. 37 Aykut ( Sakaryaspor ) Dk. 62 O. Durmuş Dk. 83. Aytaç ( Eskişehirspor )

KIRMIZI KART : Dk. 76 Mert ( Sakaryaspor )

Yorumlar (0)