Sakaryaspor-Göztepe maçına sürpriz hakem

Karşılaşmanın hakemi olarak atanan Onur Özütoprak Sakaryaspor'un tarihinin en ilginç maçlarından birini yönetmişti. İstanbul bölgesi hakemi olan Onur Özütoprak kariyerinde Sakaryaspor'un sadece bir maçını yönetti. Yeşil Siyahlıların 2010-2011 sezonunda Kocelispor'u 5-1 mağlup ettiği ve rakip takımın plaka olmasın diye kendi kalesine gol atığı o unutulmaz maçı yönetmişti.

Sakaryaspor 11.08.2022, 12:59 11.08.2022, 13:11 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor-Göztepe maçına sürpriz hakem

TFF 1.Lig'de ilk hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamada Sakaryaspor'un Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Göztepe müsabakasını Onur Özütoprak yönetecek. Özütoprak'ın yardımcılıklarını ise Mehmet Kapluhan ve Murat Temel yapacak.


İstanbul bölgesi hakemi olan Onur Özütoprak kariyerinde Sakaryaspor'un sadece bir maçını yönetti. Yeşil Siyahlıların 2010-2011 sezonunda Kocelispor'u 5-1 mağlup ettiği ve rakip takımın plaka olmasın diye kendi kalesine gol atığı o unutulmaz maçı yönetmişti.

Yorumlar (1)
Körfezli... (4-0) 2 yıl önce
Sakarya maçına Halil Umut Meler atandıgında Sakaryasporun Kocaelispor'a 4-0 yenildiği ve son dakikalarda plaka olmasın diye Sakarya'nın kendi sahasında top çevirdiği o Ilgınc maçı yonetmisti diye haber yapmanızı bekliyorum.