Sakaryaspor idmanına süpriz ziyaret

Sakaryaspor, Pazar günü kendi evinde oynayacağı Payasspor karşılaşmasının hazırlıklarını bugün yaptığı idmanla sürdürdü.

Sakaryaspor 22.03.2016, 18:04 22.03.2016, 21:51 SporExpres
Sakaryaspor idmanına süpriz ziyaret
Sakaryaspor'da Teknik Direktör Yavuz İncedal'ın ardından göreve getirilen Antrenör İlhan Var bugün takımla ilk idmanına çıktı.

Yeni Teknik Heyet Rüstemler tesislerinde idman öncesi futbolcular ile kısa bir toplantı yapan yeni teknik heyet toplantının ardından Payasspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı.

Yeni göreve getirilen Antrenör İlhan Var kalan maçlar play-offa kalmak için ellerinden geleceklerini belirterek;"Sakaryaspor bundan daha kötü bir durumda olmaz herhalde 6 maçta gol atamayan bir takım" dedi.

Süpriz Ziyaret

Sakaryaspor idmanın süpriz bir ziyaretçisi vardı. İş adamı Akgün Altuğ ve Büyükşehir Belediyespor Basketbol Şube Başkanı Şenkardeş Rüstemler tesislerine gelerek Başkan Selahattin Aydın ile birlikte idmanı izledi. İlhan Var'ın göreve gelmesinde etkisi olduğu iddia edilen Akgün ve Şenkardeş bir süre antremanı seyrettikten sonra tesislerden ayrıldı.

Hacı Ömer ve Celal A Takımda

Sakaryaspor U19 Takımında görev yapan Hacı Ömer ve Celal bugün Payasspor hazırlıkları çerçevesinde  A Takım ile idmaa çıktı. Daha önce kadro dışı bırakılan Doğan Seçkin ise 15 gündür idman yapmadığı için A Takıma davet edilmedi.


Yorumlar (0)