Sakaryaspor ikinci devre hazırlıklarına başladı

İkinci devrenin startını bugün veren Sakaryaspor, 4 günlük bir çalışmanın ardından 2 gün izin yapacak ve Pazartesi günü Antalya’da kampa girecek.

Sakaryaspor 28.12.2022, 22:20 SporExpres
Sakaryaspor ikinci devre hazırlıklarına başladı

TFF 1.Lig’de ilk devreyi 17 Aralık’ta bitiren Sakaryaspor, 15 Ocak’ta başlayacak olan ikinci devre için hazırlıklarına bugün başladı. Yaklaşık 11 günlük iznin ardından Rüstemler Tesisleri’nde toplanan yeşil siyahlılar teknik direktör Serkan Özbalta yönetiminde ilk çalışmasını yaptı. Temsilcimiz 4 gün Sakarya’da çalıştıktan sonra 2 gün izin yapacak ve 2 Ocak Pazartesi günü Antalya’da kampa girecek
3 EKSİKLE ÇALIŞTIK
Ligde ilk devreyi 25 puan ile 10’uncu sırada tamamlayan Sakaryaspor, 15 Ocak’ta başlayacak olan ikinci devre için hazırlıklarına başladı. Rüstemler Tesisleri’nde toplanan yeşil siyahlılarda teknik direktör Serkan Özbalta  antrenman öncesinde futbolcularla yaklaşık 1 saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.. 11 Günlük aranın ardından yapılan ilk çalışmaya Yasin Pehlivan, Isaac Donkor ve Ozan Sol katılmazken Kabongo Kassongo ile Artem Kravets takımdan ayrı düz koşu yaptı. 
GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAZ
Sakaryaspor’da Teknik Direktör Serkan Özbalta, transfer çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada; ‘’İlk senede takımın topladığı puan gerekse oyuncu grubunun gösterdiği mücadele ve emekten yönetimimiz memnun. Takıma elbette takviye yapılması çalışmalarımız olacak. Tabi yapacağımız takviyeler mevcut takıma güç katacak mevcut takımımıza katkı sağlayacak ciddi isimler olacak diye düşünüyorum. Başkanımız Cumhur Genç bu konu ile bizzat kendi ilgileniyor’’ dedi.

Yorumlar (0)