banner212

banner211

Sakaryaspor ilk etap çalışmalarını tamamladı.

Sakaryaspor Spor Toto 3.Lig'in ikinci yarısının hazırlıklarının ilk etabını tamamladı.

Sakaryaspor 30.12.2016, 08:31 30.12.2016, 10:04 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor ilk etap çalışmalarını tamamladı.
banner218
  Sakaryaspor Spor Toto 3.Lig'in ikinci yarısının hazırlıklarının ilk etabını tamamladı. 25 Aralık Pazar gününden beri Rüstemler Tesislerinde günde çift idman yaparak çalışan yeşil siyahlılar dün akşam yaptıkları son çalışmanın ardından 3 günlük izne çıktı.Dün sabah core antrenman çalışan yeşil siyahlılar daha sonra tam saha dayanıklılık koşuları ile sabah çalışmasını tamamladı. Akşam Teknik Direktör Tuncay Şanlı nezaretinde 4 takımlı turnuva ile idmanı yapan Sakaryasporlu futbolcular antrenmanın sonunda ise yüksek tempolu dayanıklılık koşuları yaptı.

Antalya kampı 2 Ocak'ta

3 Gün izin yapacak olan Sakaryasporlu futbolcular ikinci yarını hazırlıklarının ikinci etabı için  2 Ocak'ta Antalya Lara Meles Otel'de kampa girecekler. Yeşil Siyahlılar 13 Ocak'a kadar hazırlıklarını burada sürdürdükten sonra Adliyespor karşılaşması için Ankara'ya hareket edecekler.

4 Hazırlık maçı

Sakaryaspor Antalya kampı süresince 4 hazırlık maçı yapmayı hedefliyor. 5 Ocak Perşembe günü 1.Lig ekiplerinden  Mersin İdmanyurdu ile karşılaşacak olan Yeşil Siyahlılar 7 Ocak’ta Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Manisa Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak. Teknik Direktör Tuncay Şanlı 9 ve 10 Ocak tarihleri içinde maç ayarlanması yönünde istek de bulunduğu gelen haberler arasında.

banner220
Yorumlar (0)