banner212

banner211

Sakaryaspor ilk hazırlık maçını yaptı

Spor basını, Sakaryaspor antrenörleri ve yöneticilerine sezonun ilk mağlubiyetini plaka yazarak tattırdı.

Sakaryaspor 18.07.2012, 13:52
Sakaryaspor ilk hazırlık maçını yaptı
banner218
Spor basını, Sakaryaspor antrenörleri ve yöneticilerine sezonun ilk mağlubiyetini plaka yazarak tattırdı. İlk yarıda rakibi ciddiye alamayan spor basını ikinci yarıda şov yaparak sahadan 5-4 galip ayrıldı.

 

Spor basını ile Sakaryaspor antrenörleri ve yöneticileri önceki akşam Rüstemler Tesisleri'nde karşı karşıya geldi. Oktay Sarı'nın kaptanlığında Okan Eken, Ömer Gümüşel, Abdullah Can, Şenol Çivicik, Erdem Yıldırım, Emre Ekrem, Gökhan Çetinbaş ve Kadir Şirin'den oluşan kadroyla sahaya çıkan spor basını Murat Bölükbaşı, Kadri Sancak, Onat Çetin, Faruk Temel, Cemal İyem, Adem Dursun, Remzi Adıyaman ve Ömer Bektaş'tan oluşan takımı güle oynaya mağlup ederek 5-4'lük skorla plaka yazdı!

 

Futbolcuların ve yöneticilerinde yoğun ilgi gösterdiği maçta fazla sıkmayan spor basını ilk yarıyı 4-0 mağlup kapadı. İkinci yarıda işi ciddiye alan spor basını Sezgin Ergin ve Ömer Sarıca'nın taktikleriyle adeta şova yaptı. Büyük kaptan Oktay Sarı gol perdesini avutan gelen topu ağlarla buluşturarak açtı! 4-1'den sonra rakip kaleyi abluka altına alan spor basını skoru 5-4'e getirdikten sonra maçı rölantiye aldı. Murat Bölükbaşı, Onat Çetin, Kadri Sancak ve Faruk Temel yaklaşık 15 dakika top yüzü görmedi. Ve maç oldukça kötü yönetim sergileyen Hasan Gökdemir'in son düdüğüyle 5-4 sona erdi.

 

Kaptan Oktay Sarı muhteşem futboluyla ve attığı gollerle şov yaptı. Okan Eken kalesinde devleşirken Ömer Gümüşel, Abdullah Can, Şenol Çivicik, Erdem Yıldırım, Emre Ekrem, Gökhan Çetinbaş ve Kadir Şirin ise futbollarıyla adeta herkese ders verdi. Spor basını maç sonunda büyük sevinçle tesislerden ayrıldı.

 

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)