banner212

banner211

Sakaryaspor, İlyas Kubilay transferini bitirdi

Sarıyer mağlubiyetinin ardından transfere hız veren yeşil siyahlı yönetim Hamza Özdemir ve Burak Süleyman'ın ardından İlyas Kubilay transferini de bitirdi.

Sakaryaspor 23.01.2022, 19:21 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor, İlyas Kubilay transferini bitirdi

Sarıyer mağlubiyetinin ardından transfere hız veren yeşil siyahlı yönetim Hamza Özdemir ve Burak Süleyman'ın ardından İlyas Kubilay transferini de bitirdi. Şampiyonluk yarışında sıkıntı yaşamamak isteyen Sakaryaspor orta sahayı İlyas Kubilay transferi ile güçlendirdi.

Bu sezon Kocaelispor’dan beklentilerin uzağında kalan İlyas Kubilay Yavuz,  iki sezon önce Samsunspor’un 1.Lige çıkmasında öneli rol oynamış ve geçen sezon 1.Lig’de ise 29 maçta forma giymişti. İlyas Kocaelispor ile bu sezon 16 maçta forma giymesine rağmen he teknik heyetin hede taraftarı memnun edememişti.

Yorumlar (7)
Sakaryalı 9 ay önce
Bu transfer yattı,fake haber.
Sakaryalı 9 ay önce
Başka bir yerel haber sitesi İlyas Kubilay tranferi olmayacak diye yazıyor, siz transfer yapıldı yazıyorsunuz, hangisi doğru acaba?
Selo 9 ay önce
Kubilay çok güzel bir transfer biravo başkan birde güzel bir forvet oyuncusu aldimmi evel Allah çıkarız ihsAllah
Körfezli 9 ay önce
İlyas Kubilay takıma yararlı olacak teknikte neden istenmiyor anlayamadık.
İslam Arslanoğlu 9 ay önce
kulüp resmi açıklama yapmadı ayrıca medyaba haber sitesi transfer yattı diyor hangisi doğru
Yılmaz kara 9 ay önce
Yeteneklerine yazık edilmiş bir oyuncudur, topu ayağına yapıştırır öldürücü paslar atar hatta savunma bile yapar. Bu çocuğa en büyük darbeyi ertuğrul sağlam vurdu, elinden geldiği kadar oynatmamaya çalıştı götü sıkışınca oyuna soktu oda girip işini fazlasıyla yaptıhatta attığı kritik gole bile ego yapıp sevinmedi. Beni şaşırtan m.réşit akcayda ertuğrul gibi davranıp sıkıştığı anlarda oyuna soktu belliki aralarında t.direktörlük kardeşliği var yada oyuncuyu analiz edemeyip o öyle yaptıysa bir bildiği vardır kolaycılığına kaçmıştır.
Kısacası oynadıkca daha fazla katkı verir kendini bulsun süper ligde bile oynayabilecek kalitesi var iyi oyuncu aldınız hayırlı olsun.
Ümit OKUR 9 ay önce
İlyas Kubilayı Samsunspor da onlarca maç izledim dikine oynayan alan veren çok iyi şut atan orta yapan gayet iyi bir orta saha oyuncusudur. Ertuğrul sağlam bu çocuğun hakkını yemiştir zaten vasıfsız sadece koşan adama dayalı orta saha düzeni ile maçlara çıkıyordu. Mustafa hocada kendini çok iyi pazarlıyor ama çokta ekstarası olan bi hoca değil bunların egoları maçı kazanmanın önünde oluyor her zaman.