Spor Toto 2." />

banner212

banner211

Sakaryaspor-İstanbul Güngörenspor: 2-1

Spor Toto 2.

Sakaryaspor 21.10.2012, 17:37
Sakaryaspor-İstanbul Güngörenspor: 2-1
banner218

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor, konuk ettiği İstanbul Güngörenspor'u 2-1 mağlup etti.

 

Maç boyunca istekli bir oyun sergileyen genç futbolcular ilk 3 puanımızı 2 golle aldı. Maçın sonunda Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca ve protokol tribününde yer alanlar sahaya inerek futbolcuları kucakladı. Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar da büyük coşku yaşadı.Sakaryaspor antrenörü Onat Çetin Güngörenspor karşısında alınan 2-1'lik galibiyetin ardından basın toplantısına katıldı.

 

Maçı değerlendiren Onat Çetin "Sezona kötü başlayan Sakaryaspor ve Sakaryaspor'un genç futbolcuları bugün bir kıvılcım yaktılar. Mücadeleyle isteyerek, arzulayarak neler yapabileceklerini bize gösterdiler. Öncelikle kendilerini yürekten kutluyorum. Bir takım şeyleri yitirdik biliyorum. Kayıplarımız oldu. Ama bizi umutlandıran bu gün için fazla bir şey söylemeye gerek yok. İsteyince neler yapabileceklerini çocuklar hepsi gösterdiler. Bu şehir kendini küllerinden yaratan bir şehir. Zorlukları aşarak insanların yaşamlarına yeniden başladığı bir şehir. Bu şehrin çocukları da buna bugün dahil oldular. Hepsi sıkıntılardan sıyrılıp da nasılş bir yerlere gelebileceklerini gösterdiler. Bizim için başlangıç oldu ama sadece bir maş kazandık. Önemli olan bunu devam ettirebilmek. Bu isteği, arzuyu sonuç olarak skora da yansıtabilmek. Artık önümüzdeki maçlar da aynı tabloyu çizerek ayrılmak istiyoruz" dedi.

 

Stat: Atatürk

Hakemler: Emre Yıldırım, Onur İçyer, Hanifi Vurucu, Hulusi Akırşan

Sakaryaspor: Harun, Özgür (Dk. 87 Metekan), Gazanfer (Dk. 85 Hamza), Selim, Kerem, Bünyamin (Dk. 80 Hacı), Hakan, Seçkin, Levent, Ayhan, Onur

İstanbul Güngörenspor: Egemen, Yunus, Mustafa, Kürşat (Dk. 53 Hakan), Mehmet, Sinan, Fuat, Murat (Dk. 78 İsa), Seçkin, Pekin, Erkan

Goller: Dk. 23 Özgür, Dk. 38 Seçkin (Sakaryaspor), Dk. 27 Murat (İstanbul Güngörenspor)

Sarı kartlar: Dk. 39 Kerem, Dk. 45+1 Hakan, Dk. 56 Gazanfer, Dk. 64 Selim, Dk. 67 Harun, Dk. 90+3 Seçkin (Sakaryaspor), Dk. 45+1 Mustafa, Dk. 52 Mehmet, Dk. 58 Fuat (İstanbul Güngörenspor)

Fotoğraflar: AZİZ GÜVENER


Yorumlar (0)