banner212

banner211

Sakaryaspor kahvaltıda buluştu

Sakaryaspor yönetimi Sarıyer maçı öncesinde bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

Sakaryaspor 07.09.2018, 18:09 07.09.2018, 18:14 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor kahvaltıda buluştu

Sakaryaspor yönetimi Sarıyer maçı öncesinde bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi. Serdivan Chivasso Kafe'de gerçekleşen kahvaltıya Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Yeni sezonda bugün ilk iç saha maçını oynayacak olan Sakaryaspor'da yönetim düzenlediği kahvaltı organizasyonu ile teknik heyet ve futbolcuları basın ile bir araya getirdi. Kahvaltıya Kulüp başkanı Cevat Ekşi'nin yanı sıra başkan vekili Cumhur Genç, yöneticiler Hüseyin Aydınlı, Günay Yücel, Olcay Sakallı, Olcay Meriç, İrfan Şimşek, Tayyar Çelik, Serkan Kocasakal, İsmail Bakkal, Yahya Albayrak, Sercan Damar,  katıldı

Teknik Heyet ve futbolcuların tam kadro halinde katıldığı toplantıda  basın mensupları ile bir sohbet gerçekleştiren başkan Cevat Ekşi sezonun ilk iç saha maçı öncesinde bir birlik beraberlik havası oluşturmak adına böyle bir organizasyon yaptıklarına değinerek; " Taraftarı, yönetimi, futbolcusu, teknik heyeti ve basını ile bir bütün olursak başarı giden yolda engelleri daha kolay aşarız. İnşallah sezon sonunda hedefe ulaşan takım biz olacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)